AsyaFox

MaxFactor тональна основа та консилер

MaxFactor тональна основа та консилер

Привіт ! На огляді у мене:

Тональна основа MaxFactor Facefinity 3in1 spf20 32 Light Beige

Консилер MaxFactor Radiant Lift 02 Light

MaxFactor тональна основа та консилер

Виробник обіцяє нам:

-перекриття всіх нерівностей та недоліків

-spf 20

-праймер, консилер, тональний засіб в одному продукті

Мої враження:

*Спойлер, з відтінком я не вгадала, мені не підійшов, але говорити ми будемо про функції а не колір*

На перший погляд, легка, не густа консистенція, швидко та легко тушується вологим спонжем 🐾 Упаковка добротна, одним натисканням виходить потрібна кількість зсобу для нанесення. Перекриває дуже щільно, ефект маски присутній , що логічно для подібного засобу, але особисто мені таке не подобається.

Щодо відчуттів на шкірі :

✅На відстані витягнутої руки тон виглядає гарно

✅На фото шкіра виглядає гарно

❌Зблизька покриття виглядає погано, підкреслює лущення, підкреслює мімічні зморшки та западає в них, фото прикріпила нижче , при денному світлі

Перейдемо до консилера.

Виробник обіцяє:

-стійкість протягом всього дня

-вітамін С,Е

-перекриття недоліків та синців

І тут з тоном я теж не вгадала, він мені рижить 😪

Розподіляється добре, непогано перекриває синці, але знову , та ж біда, він сильно западає в зморшки, підкреслює сухість🙄

Та все ж, що не так з цим продуктом ? Мені дуже не сподобалося що він має блискітки!! На фото цього не видно, але якщо подивитися на нього при сонячному світлі, очевидно що туди додали шимер, мабуть для ефекту підсвічування шкіри очей. Особисто я цієї новації не оцінила, який у цьому сенс якщо засіб не легкий, а щільний та підкреслює сухість...

Якщо коротко, ні консилер, ні тональний засіб не стали моїми олюбленцями, рука до них не тягнеться. Тон не для щоденного використання, мені забив пори. А консилер просто для мене не зрозумілий. Дякую за увагу 🥰