Alina🍒

Bell Hypoallergenic Ultra Light Highlighter Stick

Bell Hypoallergenic Ultra Light Highlighter Stick

Вітаю, дівчата🌸

Багатьох з вас зацікавив цей стік, тож ділюсь з вами своїми враженнями🙂

Хайлайтер у формі стіку, який викручується, що дуже зручно, виконаний з пластику у біло-рожевих тонах, закривається ковпачком доволі щільно, та при цьому відкривається без зайвих зусиль.

За текстурою він кремовий, але доволі легкий та не жирний, як для моєї шкіри + нанісши його поверх тону хайлатер його не з'їдає і дає змогу делікатно розтушувати, як за допомою пальців так і вологого спонжу🌸

У мене стік у відтінку Radiant Glaze - дуже ніжне сяюче рожеве золото, блискітки у ньому дуже дрібні та делікатні.

По стійкості можу поставити 5/5, так як тримається він доволі добре, принаймні з 09:00 до 18:00 на мені він точно залишався✨

Це саме той хайлайтер, якщо ви полюбляєте ніжне природнє вологе сяяння, хоча він непогано нашаровується, ефект з космосу ви навряд отримаєте, але на сонечку 100% будете виблискувати, тож він стане ідеальним вибором на кожен день✨

Також, величезний + що продукт веганський та не тестується на тваринках і як заявляє виробник, має антибактеріальну та заспокійливу дію на шкіру🤍

Дякую кожній за увагу та легкого всім початку тижня✨