Кристина.k

Очищувальна і відбілююча маска від Sane: пустушка чи скарб?

Очищувальна і відбілююча маска від Sane: пустушка чи скарб?

В свій час маска від Sane з цинком набрала шуму. Коштує копійки, а ефект вартує мільону? В чому секрет? Хороша реклама чи справді крута знахідка? Розбираємось.

🌿 Склад.
Варто визнати, що склад у маски дуже навіть непоганий і багатий на активи.
Активними компонентами в масці виступають:
Zinc Oxide - мінеральний компонент з протизапальними та антибактеріальними властивостями, сприяє очищенню пор та освітленню шкіри, регулює вироблення шкірного сала.
Nicotiamide (ніацинамід) - освітлює пігментацію, вирівнює тон шкіри.
Tocopheryl Acetate (вітамін E) - антиоксидант, розгладжує зморшки, робить шкіру еластичною і пружною.
Retinyl Palmitate (ретинол) - форма вітаміну A, стимулює вироблення колагену, розгладжує зморшки, освітлює пігментацію.
Panthenol (пантенол) - зволожує, заспокоює, загоює.
Hamamelis Virginiana Leaf Extract (екстракт гамамелісу) - тонізує, звужує пори, має антисептичні властивості.
Biotin - “вітамін краси”: зволожує, регулює роботу сальних залоз.


🔍 Безпека та Ефективність:
В цілому, склад маски Sane відображає відбірну комбінацію активних інгредієнтів, які сприяють зволоженню, заспокоєнню та освітленню шкіри і є безпечним. В ідеалі, після такого комплексу активів, шкіра обличчя має бути просто ідеальною. Але як насправді вона працює?

🌟 Результат:
В мене комбінована шкіра на ретинолі, а отже досить чутлива. З проблем: нерівний тон шкіри, розширені пори. Очевидно, що за таку ціну я не очікувала вау-результату але у висновку я отримала ВАУ-результат. Маска ідеальна у всіх сенсах цього слова. Шкіра після тих 10 хвилин маски м’ягенька, ніжна, біла, тон шкіри ідеально рівний, пори чисті, висипання менш запалені.

Цю маску я називаю універсальною, тому що вона завжди “на часі”. Вона обов’язково має бути в косметичці, враховуючи, що коштує копійки. Якщо ви відкладали покупку цього скарбу, то це знак, що ще не пізно!

Очищувальна і відбілююча маска від Sane: пустушка чи скарб?