banmana

Відгук про косметику Relance: секрет сяючої шкіри

Відгук про косметику Relance: секрет сяючої шкіри

1. Пінка для обличчя очищувальна з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської:

  • Формула на основі молочної кислоти: дбайливо очищає, має антивікову та протизапальну дії.
  • Центелла азіатська: зволожує, володіє антиоксидантною та загоювальною властивостями.
  • Ефекти: знижує активність бактерій, зменшує шрами, бореться з зморшками, освітлює шкіру.
  • pH 5-5,5: балансує шкіру.
  • Ніжна текстура: підходить для чутливої шкіри.

2. Гель для обличчя очищувальний з керамідами та амінокислотами:

  • Формула на основі керамідів та амінокислот: очищає, відновлює епідерміс, зволожує.
  • Екстракти шавлії та магнолії: заспокоюють шкіру.
  • Підвищує пружність: робить шкіру більш еластичною.
  • М'яко відлущує: не шкодить шкірі.
  • Антиоксидантна дія: бореться з вільними радикалами.
  • Стимулює вироблення церамідів: зміцнює захисний бар'єр.
Відгук про косметику Relance: секрет сяючої шкіри
  • Ніацинамід: вирівнює тон шкіри, усуває тьмяність та почервоніння.
  • Na-PCA: зволожує, пом'якшує, підвищує тонус.
  • Протизапальний та заспокійливий ефекти: бореться з подразненнями.
  • Антиоксидантна властивість: захищає від вільних радикалів.
  • Звужує пори: робить шкіру більш гладкою.
  • Нормалізує роботу сальних залоз: бореться з жирним блиском.
  • Зміцнює епідерміс: робить шкіру більш стійкою до зовнішніх факторів.
  • Сприяє синтезу колагену: робить шкіру більш пружною.
  • Регенерує пошкоджені тканини: бореться з віковими змінами.

4. Маски для обличчя:

  • Омолоджувальна з блакитною глиною і морським колагеном: підходить для всіх типів шкіри, має зволожуючий та підтягуючий ефекти.
  • Очищувальна із зеленою глиною й екстрактом бергамота: призначена для жирної та проблемної шкіри, має детоксикаційну, очищувальну та протизапальну дію.
  • Оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната: підходить для сухої та чутливої шкіри, має зволожуючий, живильний та антиоксидантний ефекти.

Я особисто користувалась зеленою маскою: вона чудово очищає пори, бореться з жирним блиском та запаленнями (мама з сестрою тестували інші, також залишилися задоволені).

Підсумовуючи, можу сказати, що косметика Relance - це чудовий вибір для тих, хто шукає якісні та ефективні продукти за доступною ціною. Я рекомендую її всім, хто хоче мати здорову та сяючу шкіру.