Spodobaieva Maryna

Олівчики GlamBee

Олівчики GlamBee
Олівчики GlamBee

Взагалі з самого початку мене в групі переслідував відтінок 110, який дуже популярний, але його постійно немає в наявності. Тож я вирішила спробувати інші, плюс потрапила під акцію 1+1=3 і три олівчики вийшли мені ~ 100гривень, в голові була думка «Смішно, але не шкода буде, якщо він не підійде». Як завжди не на всі олівчики були тестери, відтінки обиралися на удачу.

▪ Першим мене зацікавив 107, більш така холодна пильна роза з коричневою базою, вдома я зрозуміла, що він мені схожий на мій улюблений Nyx Toulouse, якого останнім часом немає в наявності і це прямо достойна заміна.

▪ Другий був 113, який максимально непривабливий на пакуванні, але під кришечкою я побачила ідеальний відтінок для створення тіні на губах, який дуже цікаво веде себе прирізному освітленні, покажу на фото. Думаю з ним дуже цікаві вийдуть комбо для губ.

▪ І 109, який я обрала за секунду, бо про акцію я дізналась на касі. Дуже гарний універсальний рожевий, але він більш тепліший, думаю його поєднувати з іншими.

Переваги продукту:

  • Кремовий за текстурою, в міру твердий грифель, який не дряпає ніжну шкіру;
  • Утворює матово-сатиновим покриття;
  • Гарно комбінується з блисками, помадами та олійками для губ;
  • Смішна ціна навіть без знижки ~ 49;
  • З ними треба обережно, бо хочеться скупити всі, можна підсісти.

Склад: Synthetic Wax, Microcrystalline Wax, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Isodecyl Neopentanoate, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Phenylpropyldimethylsiloxysilicate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, May Contain: Ci77891, Ci77491, Ci77492, Ci77499, Ci15850, Ci19140.

В залежності від кольору склад різний.

Думаю ви все зрозуміли, я ними максимально задоволена плюс вони мене нагадали Nyx, чесно стримуюсь, щоб не придбати інші.

Олівчики GlamBee
Олівчики GlamBee
Олівчики GlamBee
Олівчики GlamBee
Олівчики GlamBee
Олівчики GlamBee
Олівчики GlamBee
Олівчики GlamBee