Вікторія Громова

Lancome, IsNtree, It's Skin, Jigott, Farmstay, Purederm, Round Lab, Ekel

Lancome, IsNtree, It's Skin, Jigott, Farmstay, Purederm, Round Lab, Ekel

Jigott Aloe Real Ampoule Mask - масочка з екстрактом алоє. Взагалі обожнюю масочки де є саме цей компонент, тому що коли висипання є, і їх багато, я зажди використовую саме такі масочки, аби зволожити, заспокоїти та загоїти. В цій, в складі, ще є екстакт зеленого чаю, камелії та лотос. Вона дуже добре просочена есенцією, гарно заоложила, залишає трохи липкості.

Farmstay Visible Difference Mask Sheet Pearl - масочка з екстрактом перлини, і не тільки, також з алантоїном, бетаргином, аргінином та гвалуроновою кислотою. Має дуже ніжну, молочко подібну консистенцію. Гарно зволожує.

Purederm Deep Purifying Black O2 Bubble Charcoal - глибоко відчищаюча маска з вуглем. Чорного кольору та піниться при нанесенні. Для мене викликала не дуже приємне відчуття, завжди хотілось почесати обличчя. Добре підстягує пори.

Ekel Ultra Hydrating Essence Rice Bran - маска з екстрактом рисових отрубів. Гарно зволожує та надає пружності.

Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate - я декілька разів повторювала крем під очі з цієї лінійки, він мені дуже подобався, тож коли попався пробничок сироватки для обличчя, дуже цікаво було затестити. Сироватка гелева, відчувається спирт у складі, навіть по запаху. Вона дуже швидко поглинається шкірою, не залишаючи плівки. Робить ліфтинг ефект.

Round Lab 1025 Dokdo Cleanser - гарний, корейський засіб для вмивання, не пересушкє, добре відчищає.

It's Skin Power 10 Formula LI Effector Firefighter - протизапальна сироватка. На своїй шкірі помітила як вона звузила пори. Саме протизапального ефекту не помітила, гадаю для цього пробника замало.

IsNtree Ultra-Low Molecular Hyaluronic Acid Serum - зволожуюча сироватка. Легенька, швидко поглинається, зволожує та не залишає плівки. Базова, на кожеш день.

Lancome, IsNtree, It's Skin, Jigott, Farmstay, Purederm, Round Lab, Ekel
Lancome, IsNtree, It's Skin, Jigott, Farmstay, Purederm, Round Lab, Ekel
Lancome, IsNtree, It's Skin, Jigott, Farmstay, Purederm, Round Lab, Ekel