Гусєва Анастасія

Викидушки та покупки квітня

Викидушки та покупки квітня

Привіт красуні!

Сьогодні я хочу поділитися тим, що в мене закінчилося протягом цього місяця та, що нового я придбала.

Цьогоріч, я на "low buy" і тому, з місяця у місяц в мене не так багато з'являється новинок, тож я вирішила об'єднати пости з викидушками та покупками.

Цього місяця я закінчила 1 повнорозмірний продукт і 4 міні\семпла.

Моїм єдиним повним розміром є крем для рук від NUXE - мені справді сподобався, він не жирний, приємний, робить шкіру м'якою і навіть трохи зволожує. Я дуже довго його використовувала, оскільки не дуже люблю (і пам'ятаю) про засоби для рук, зазвичай я щось собі мажу або коли роблю манікюр (домашній) або коли користуюсь агресивною хімією. Тож я рада була його закінчити, але я наносила його влітку на стопи. В мене гіпергідроз, і моїм ногам потрібно гарне зволоження особливо влітку, тож цей крем був моїм засобом SOS минулого літа, тепер треба знайти йому заміну (поки я користуюсь дезодорантом в стіку від RITUALS але його не достатньо)

Наступний засіб - це міні версія умивалки від Rosette - непогана вмивалка, але для моєї шкіри надто агресивна (в мене нормальна\комбінована шкіра). Це класична азійська умивалки в формі щільного крему, що піниться. У мене версія від акне, (якого в мене немає) тож я нею користувалась раз на тиждень замість пілінгу, - в такому форматі мені навіть сподобалось.

Замінюю: як вмивалку такою самою формулою (але вже не від акне) від LAIKOU, а замість пілінгу AVOCADO Peeling від esfolio (ще полюбляю COLLAGENі в цілому, їх гомажі мені подобаються найбільше).

Семпл зубної пасти elmex - люблю, регулярно користуюсь пастами цього бренду. Саме цю міні з цинком мені дав мій стоматолог для використання після чистки для зменшення чутливості. рацює прекрасно.

Замінюю: на перший час, пастою з хлоргексидином від GUM, потім планую купити іншу elmex.

Міні версія сироватки ESTEE LAUDER Advanced Night Repair - дуже сподобалась, вона з один раз ефект є одразу, але помітніший на ранок, і робить текстуру шкіри інакшою: більш рівномірною, не стільки м'якшою, скільки бархатистою і приємнішою на дотик. Після десь 4-го використання ефект наче закріпився і текстура шкіри стала рівномірною аж до вечора. В семплі продукту не багато, тож як вона б себе поводила протягом місяця - ХЗ. В мене часто буває, що продукти які дають швидкий вау ефект можуть пізніше викликати не однозначні реакції.... Тож було б цікаво купити повний розмір, але ціна для мене кусюча.

Нічим особливо не замінюю, моя нічна альтернатива це сироватка з ніацинамідом (або з нікотином), наприклад EVELINE SERUM SHOT або Ziaja Vitamin C.B3, ще хотіла б спробувати сироватку від BIELENDA серії MOLECULES B5.

Семпл бази під макіяж MILK HYDRO PRIMER - цікава, дуже липка база, але мені не сподобалась. Її непросто використовувати (сеплу вистачило на 10 мейків, чого достатньо щоб зрозуміти чи то ок чи ні). Тож вона не дружить з кремами, і просто зкочується з них. Під неї потрібен або крем у гелевій текстурі або плотненька сироватка. База тримає мейк, але для легкого покриття мені здається не найкращий варіант.

Замінюю: тон-ап кремом від LAIKOU

Насправді, цього місяця в мене не закінчилось жодного декоративного продукту, але є низка таких з якими я прощатимусь всеодно.

  1. Це хайлайтер від JOKO - писала про нього допис (https://club.makeup.com.ua/post/36260/) і про, те як він мені не сподобався, маю надію, що подруга забере та використає.
  2. Олівець від LAMEL #OhMy COLOR GEL LINER - маю кілька, проте жовтий виявився моїм не найлюбленішим кольором, і не зважаючи, на те, що на олівці вказано, що строк придатності закінчується у 2025 році, його текстура змінилась і наноситься не рівномірно, тож прощаюсь.
  3. Олівці від GOLDEN ROSE у блакитному та помаранчевому кольорах - не погані, але зовсім не стійкі, і рука до них особливо не тягнулась.
  4. Олівці від COLOUR INTENSE серії Be Bold - повне розчарування, вже писала, що вони мені з першого свотчу не дуже сподобались, але ні - вони жахливі! Дуже не стабільна формула - це ознака, того, що продук не найліпшої якості: при температурі нижче 19-18 вони дубові, при температурі вище 22 - вони надто м'які, і просто тануть. Навіть якщо вони в своєму найкащому стані - вони плешиві, абсолютно не стійкі, не застигають на шкірі і легко розмазюються. Проте, найгірше, те, що в мене вони викликають подразнення очей (що велика рідкість). До прикладу, LAMEL та LN теж цим грішать (особисто в мене викликають сухість після 7-8 годин на слизовій) - їх формула не гіпоалергенна, але здебільшого викликає сухість очей через те, що є стійкою (і це особливість більшості стійких гелевих олівців\каялів). Олівці СІ - не стійкі, не гелеві, це не каяли, але вони викликають подразнення слизової навіть при носці на повіках в зоні міжвійки (в мене приблизно через 5-6 годин).

Замість всіх цих не вдалих олівців (окрім LAMEL), хочу купити олівчики від EVELINE серії VARIETE - вже маю лавндовий з пастелього випуску, і маю матовий коричневий та два металевих - всі мають трохи різну формулу, фініш, але кожен дуже стійкий, м'який і класно працює, а головне не викликає подразнень та сухості навіть при носці на слизовій.

Цього місяця купила трохи продуктів зі списку бажанок.

  1. Перше, це олівець для очей LAMEL Kajal у 405 відтінку - давно хотіла, оскільки закінчився мій синій. Але чекала коли з'явиться хайлайтер, щоб купити разом.
  2. Це хайлайтер LAMEL HD Highlighting Powder у 401 відтінку - це моя друга баночка - моя перша нажаль не закінчилась, а померла... І я дуже довго (з березня 2022...) переконувала себе, що він мені не потрібен, але я реально протягом двох років про нього згадувала, і вирішала, що цю потребу потрібно таки закрити, тож дочекалась знижки на саме 401-й і от він в мене і я дуже рада. Для мене це історичний продукт - колись з нього почалась популярність всього бренду, і я мала саме ту найпершу баночку яка швидко ламалась. Тож мати його в своїй колекції - одне задоволення. Єдине, що мені здається, що він став більш пильним, хоча можливо річ лише в тому, що в мене змінились пензлі.
  3. Туш від MAYBELLINE Lash Sensational SKY HIGH Pink Air - ну, в даному випадку я повелась на рекламу, але вона офігенна. Взагалі, туші цієї серії SKY HIGH мені подобаються, як і інші туші серії Lash Sensational. Вже робила з нею лукс (https://club.makeup.com.ua/looks/36253/).
  4. Палетка тіней LAMEL FLAMY - майже всі продукти серії я купила коли вона тільки вийшла, але палетку за стартовою ціною я взяти не змогла, а вже за кілька тижнів ціна на неї була вдвічі більшою. Я вирішила дочекатись коли вона знизиться до стартової, а якщо цього не відбудеться, то не судьба... Але мені вдалось взяти її недорого і от вона прикрашає мою колекцію. Це хороша за якістю палетка, особливо подобаються базові матові. І звісно шимери тут дуже блискучі.
  5. Олія для губ GLOSSY PLEASURE з pH проявом кольору від Wibo серії MAKE UP JUNKIE у відтінку Pineapple - хороша олійка живляча, не сушить після того як всотиться чи зітреться, колір проявляє як більшість побідних продуктів, проте тінт не є стійким і не в'їдається у шкіру, що для олійки, як на мене, є тільки плюсом. Виглядає звісно цікаво, але мені не вдалося змішати ці дві текстури, тож буде цікаво в майбутньому дізнатись чи впливає якось та жижа всередені на колір чи ні, і яка вона за текстурою....

Дякую всім хто дочитав до кінця!

Сподіваюсь, що було цікаво, а можливо комусь і корисно зазирнути у мій прощальний кошик та кошик із покупками.