Demchenko Alina

Контуринг наше все : Bless Beauty Duo Palette Highlighter Contour

Контуринг наше все : Bless Beauty Duo Palette Highlighter Contour
Контуринг наше все : Bless Beauty Duo Palette Highlighter Contour
Контуринг наше все : Bless Beauty Duo Palette Highlighter Contour

Будь який художник знає, що світо-тінь в малюнці - найголовніше ( ну не жбурляйте в мене каміння). Вона створює об'єм, передає саме світло і показує весь рельєф об'єкту. Я не художник, але як і кожна з вас трошки займаюсь мистецтвом. І я це про макіяж).

Контуринг/скульптинг - на мою думку один з найважливіших етапів в макіяжі. Окрім того що він додає нашому обличчю кольору після того як тональник зробить з нього млинець, але й створює світло-тінь, через що можна скорегувати деякі ділянки на обличчі. Певна річ це не скальпель, але нащо скальпель, якщо декілька взмахів пензлем і ваш ніс став тоншим ?

Найчастіше, да й найлегше для мене, я проводжу подібну маніпуляцію за допомогою сухих продуктів. Авжеж, в мене всі ці продукти знаходяться окремо, але коли треба кудись виїхати або ж швидко, що б не ритися по ящикам, я використовую ось таку палетку - Bless Beauty Duo Palette Highlighter Contour. Вона в мене вже декілька місяців, то ж я вже можу остаточно скласти про нею думку. В мене вона у відтінку 03 і це явно не мій відтінок ( ну що поробиш - буде на літо)

Палетка для обличчя має два продукти - хайлайтер та скульптор. Відтінок хайлайтеру - моє кохання. Це такий класичний відтінок, щось спільне з шампанью, з ледь теплим підтоном. В ньому містяться як золотисті блискітки, так і білі. Сяйво яскраве, але делікатне, рівномірне, без жодного прояву кольору. Мені подобається що вони гарно ведуть себе як і на теплій підложці, так і на холодній. Продукт легко нашаровується . Тестура м'яка, не рихла і хайлайтер ЗОВСІМ НЕ ПИЛИТЬ. Це дуже важливо як на мене.

Скщо казати про відітнок скульптору, то він мені не зовсім підходить. Помилилась - з ким не буває) Але при тому, я б не сказала що це максимально невдалий відтінок і навіть зараз на мені - він виглядає гарно. Я звикла до скульпторів з більш сірим підтоном, холодним. Тут - теплий. Але нема нічого спільного з рудим. Він нейтральний, наче ледь засмагла ділянка моєї шкіри. Це не виглядає як щось інорідне, він гарно зливається. Відтінок у рефілі яскравіший, але на пензлик і на палець - набирається доволі тонесенько. Текстура - така сама як і у рум'ян цього бренда . Вона не сильно суха, не рихла і вона майже не пилить. Пензлик навіть струхувати не треба - все і так тонесенько набирається. Через це можна не перейматися що продукту буде забагато. Плями поставити ним складно, хіба що наносити на ВОЛОГИЙ тональний крем ( да там все ще завгодно наробить плями).

Контуринг наше все : Bless Beauty Duo Palette Highlighter Contour
Контуринг наше все : Bless Beauty Duo Palette Highlighter Contour
Контуринг наше все : Bless Beauty Duo Palette Highlighter Contour
Контуринг наше все : Bless Beauty Duo Palette Highlighter Contour

Спеціально для допису, я вирішила що ви повинні побачити, як виглядає продукт зі всіма нюансами, помилками в нанесені. Час нанесення продукту разом зі зйомкою - 5 хвилин.

Я не чекала коли тональний повністю закріпиться, не припудрювала. Це я зробила для того, що б ви побачили як виглядають ті самі плями, які можуть винукнити якщо не дочекатися коли тональний підсохне, або якщо не закріпити його пудрою. . Як на мене - то не сильно помітно.

Бачите прищі ? То все задумка художника - ви повинні їх бачити)))

Як можна помітити, не дивлячись на те що колір не зовсім мій - ця палетка дуже гарно працює. Навіть на холодному відтінку шкіри, продукт не має і натяку на рудий. Мені дуже подобається, як продукт лягає на повіки і прекрасно розтушовується. Це дуже круто ( треба чи до палеток придивитися, хоча в мене них стільки !!!)

Тож обиравши правильний відтінок - ви зможете знайти ідеального помічника для вашого повсякденного макіяжу )) Підходить навіть для тих хто боїться контурингу - завдяки тому що покриття легке і є можливість нашаровувати, ним дуже складно наробити біди.