Kristina S

Bless Beauty Gel Pencil 403

Bless Beauty Gel Pencil 403
Bless Beauty Gel Pencil 403

Гелевий олівець дуже зручний і багатофункціональний у використанні. Навіть новачок зможе зробити гарну і легку стрілку.
Дизайн мінімалістичний. Олівець не механічний (тому шукаємо точилку),закривається ковпачком. На самому олівці надрукована уся важлива інформація.

Bless Beauty Gel Pencil 403
Bless Beauty Gel Pencil 403

Упакування - захисна плівка,яку знімати повний антистрес і яка дає впевненості в тому,що продукт новий.
Консистенція - олівець м'який з гелевою формулою. Грифель міцно тримається всередині.
Свотч на кінці відповідає відтінку засобу. 403 - колір молочного шоколаду.
Вага - 1,2 г.
Олівець без проблем підточується. Одного разу він впав, через це зламався стержень. Починаючи точити,я боялась,що будуть проблеми,але марно.
Стійкість - висока. Вже через хвилину нанесення він застигає і можна не перейматися, що до кінця дня буде ефект панди.
Змивається легко міцелярною водою.
Мінус - у процесі розтушовування трохи осипається + гумовий аромат.

- профарбовування міжвійки. Дуже легко і швидко надає виразності погляду та об'єм віям.
- коричнева стрілка. Свої перші стрілки 9 років тому я малювала чорною підводкою. Про те,що олівцем це також можна робити навіть не чула. Ох скільки часу і нервів займає цей процес. Але з гелевим олівцем набагато простіше. Головне робити все швидко,поки він не застиг. Вам знадобиться тонкий перзлик,яким потрібно вивести стрілку і надати чітку форму.
- тіні. Якщо під рукою немає тіней,а хочеться виразний погляд і додати цікавості у макіяж - наносимо точково на рухоме повіко і швидко розтушовуємо пензлем,або навіть пальчиком.
- контур губ. Цим способом я ще не використовувала, але теоретично з цим відтінком має спрацювати. Обов'язково спробую.

Моє враження про ще одну новинку Bless тут 👉https://club.makeup.com.ua/post/37124/

(Моя перша туш для брів 🤌)