Швець Карина🤍

P.CALM | UnderPore Mask

P.CALM | UnderPore Mask

Бренд P.Calm, продукти якого родом із Кореї, направляє дію своїх засобів на зволоження, заспокоєння, мʼяке та делікатне очищення.

Їх засоби підходять для всіх типів шкіри, а особливо - для проблемної, сухої, чутливої.

Конкретно дана очищувальна маска - чудова знахідка, тому що вона містить мʼяку основу, яка буде заспокоювати та попереджати подразнення, а також компоненти для роботи з порами: ніацинамід та саліцилову кислоту.

P.CALM | UnderPore Mask

Маска має оригінальне лекало, вироблене з марлі - чесно, з такими я стикаюсь вперше.

Виглядає прикольно і, що саме головне, мені відчувається комфортніше, ніж класичні лекала.

Текстура пропитки - гелева, вʼязка, прозорого кольору. Аромату не має, що знову є плюсом для чутливої шкіри.

🌱Вода: основа

🌱Пропандіол: зволожувач і розгладжувач

🌱Бутиленгліколь: зволожувач та розчинник

🌱Ніацинамід: вітамін В3, який зменшує появу темних плям і підвищує бар'єрну функцію шкіри.

🌱Гліцерин: зволожувач, що притягає вологу до шкіри.

🌱Аденозин: компонент, який може допомогти зменшити зморшки та покращити текстуру шкіри.

🌱Саліцилова кислота: бета-гідроксикислота, яка ексфоліює та очищує пори.

🌱Пантенол: протизапальний і зволожувальний інгредієнт.

🌱Центелла азіатська (Готу кола): заспокоює та зміцнює шкіру.

🌱Лізати лакто- та біфідобактерій: пробіотики, які покращують бар'єрну функцію шкіри.

🌱Цераміди: відновлюють бар'єрну функцію шкіри.

🌱Етилгексилгліцерин: консервант та зволожувач.

Я наносила маску на 20 хвилин, як і вказано в інструкції.

На подразнених місцях (над верхньою губою) вона трохи ніби підігрівала шкіру, тобто відчувається присутність кислоти у складі, і це цілком нормальна реакція. Але ні печіння, ні інших негативних реакцій у мене не виникло.

Коли я зняла маску, то шкіра була дуже зволоженою, сяючою, такою заспокоєною і приємною на дотик. Як на мене, то колір обличчя став краще, свіжіше, пішли дрібні почервоніння з постакне.

Думаю, що якщо робити дану маску курсом, або ж на постійній основі, то вона справді може дати класний глоу-ефект і підчистити пори, можливо навіть розчинити деякі комедони.

Загалом масочка дуже приємна, я обожнюю пробіотики у складі, бо вони дуже круто заспокоюють шкіру🤍 а тут ефект виявився справді видимим (можете оцінити на фото до/після вище).

Для поціновувачів тканинних масок це прям кайф і релакс, точно сподобається.