Неочікувана знахідка - спрей для волосся Loreal 10in1 Vitamino Color

Неочікувана знахідка - спрей для волосся Loreal 10in1 Vitamino Color

Нещодавно я писала пост про те що вже визначилась з "улюбленцями" для волосся, і ось у мене ще одна баночка :)

Спрей Brae Revival несподівано закінчився, тому на його заміну прийшов LOreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color A-OX 10 in 1

Багато відгуків чула про нього. Дівчата кажуть що формула змінилась і раніше було ще краще :)) Не знаю що це був за сільвер буллет, але зараз я теж дуже його оцінила!

Моє волосся - фарбоване в русий після блонду. Половина довжини каре - солома, яку я чекаю щоб відростии і зрізати. Тому щоб це все чудо виглядало гарно, мені потрібні тільки супер-дієві засоби. Раніше у мене був схожий по обіцянкам засіб від New Look, але Лореаль, як на мене, має набагато кращі складники і з довготривалим використанням не так сушить волосся.

По текстурі і кольору - як густе молочко. Дозатор чудовий, без сюрпризів в вигляді забивання трубочок.

Ефект - ну все як треба. Волосся стає шовковим, сяє, легко розчісується. Золотий стандарт незмивашок! У мене волосся дуже тонке і легке, зазвичай від маленького вітру починає торчати антенами. Звичайно мертвих цей спрей не воскресить, але точно зробить важчими і наскільки це можливо, здоровішими

Ціна теж приємна, порівняно з тими ж Брае та Давінес.

Неочікувана знахідка - спрей для волосся Loreal 10in1 Vitamino Color