Кузя Ю-а

P.CALM Cato Cream (міні)

P.CALM Cato Cream (міні)

Ідеальний крем для сухої та чутливої шкіри. Він забезпечує моментально зволоження шкіри. Скажу більше, він зволожує довготривало! Тобто, навіть після перших 20хв поглинання крему шкірою, ви відчуваєте зволоження та насиченість шкіри.

Маючи шкіру, яка потребує зволоження, часто використовую та шукаю свої засоби, можу сказати, що саме цей крем кардинально виділяється на фоні інших. Саме за посилене відчуття зволоження без жирних плівок. Я би радила його використовувати на ніч, після рутинного очищення шкіри.

В мене мініатюра, проте засобу вистачить на декілька нанесень. Дякую бренду, що випускає мініатюрні зразки. Колись я вже піднімала цю тему. Адже завдяки таким обʼємам, кожна може спробувати та обрати для себе той чи інший продукт. Корейці - повага вам 😂

Ну гаразд. Але що ж такого у середині цього крему? Які ж ще є переваги?

Інтенсивне Зволоження:

"CATO BARRIER", запатентована формула, що має на меті відновити бар'єр шкіри, надаючи глибоке та тривале зволоження.

• Баланс Ліпідів: Унікальна формула з церамідами, холестеролом та жирними кислотами у співвідношенні 3:1:1 ефективно відновлює ліпідний баланс шкіри.

• Догляд за Різними Зонами Шкіри: Крем забезпечує оптимальний догляд як для сухої U-зони, так і для жирної T-зони

Вирівнювання Тону Шкіри:

• Глутатіон і Бізаболол: Ефективно усувають пігментацію, спричинену сонцем та акне, вирівнюючи тон шкіри.

• Центелла Азіатська (ЦІКА): Надає протизапальну дію, заспокоює подразнення та контролює вироблення себуму.

• FILMEXEL®: Забезпечує зволоження без закупорювання пор, підтримуючи здоров'я шкіри.

P.CALM Cato Cream (міні)

Я використовую його вже деякий час, та бачу зміни. Ну по перше, коректне живлення та зволоження наповнює мімічні неглибокі зморшки та після нанесення вони стають менш видимі.

Ну а сам склад, а особливо Центелла, трошки зняли запалення, якими моя шкіра реагувала на зміни у жіночому здоров’ї.

Рекомендую кремчик. Він вам потрібен, це точно :) раджу почати знайомитись з мініютюрки, а потім відписати в коментарях, що він вам, реально сподобався:) ну і бігти за великим обʼємом 😂