Швець Карина🤍

P.CALM | Holybasil Cleansing Oil

P.CALM | Holybasil Cleansing Oil
P.CALM | Holybasil Cleansing Oil

Як я вже розповідала, P.Calm - це корейський бренд дерматокосметики, тому у виборі гідрофільної олії для моєї шкіри я змогла довіритись йому.

Вона має гарний склад з оліями, що підходять чутливій та проблемній шкірі: базиліку, евкаліпта, шавлії, чайного дерева, сквалан.

Пакування стильне та мінімалістичне: біла коробка, в якій знаходиться зелена пластикова пляшка (мій улюблений колір 😉).

Дозатор зручний, притаманний гідрофільним оліям. Він видає достатню порцію продукту за одне натискання для очищення всієї площі обличчя.

Також була наявна заглушка, яку можна вставити в дозатор. Це дуже зручно для транспортування, наприклад.

🍃Ethylhexyl Palmitate: М'який олійний компонент

🍃 Cetyl Ethylhexanoate: емолент з гарною розподільністю

🍃PEG-20 Glyceryl Triisostearate: Емульгатор і емолент

🍃Eucalyptus Globulus Leaf Oil: Екстракт листя евкаліпту, заспокоює шкіру і має антисептичні властивості.

🍃Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil: Екстракт листя розмарину, заспокоює шкіру і має антиоксидантні властивості.

🍃Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil: Олія насіння соняшнику, живить і зволожує шкіру.

🍃Salvia Officinalis (Sage) Oil: Екстракт шавлії, має антисептичні і протизапальні властивості.

🍃Ocimum Sanctum Leaf Extract (100ppm): Екстракт листя тульсі, має антибактеріальні і антиоксидантні властивості.

🍃Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract: Екстракт плодів баклажана, заспокоює шкіру і робить її більш м'якою.

🍃Olea Europaea (Olive) Fruit Oil: Олія оливкова, живить і зволожує шкіру.

🍃Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil: Екстракт листя чайного дерева, має антисептичні властивості і допомагає боротися з акне.

🍃1,2-Hexanediol: Розчинник

🍃Squalane: Легка олія, яка зволожує і пом'якшує шкіру.

🍃Juglans Regia (Walnut) Seed Oil: Олія з насіння горіха

🍃Macadamia Ternifolia Seed Oil: Олія з насіння макадамії

🍃Avena Sativa (Oat) Kernel Oil: Олія з кільцевих овесів, заспокоює шкіру і зменшує запалення.

🍃Rosa Canina Fruit Oil: Олія з плодів шипшини, містить вітаміни та антиоксиданти, які живлять шкіру.

🍃Camellia Sinensis Seed Oil: Олія з насіння зеленого чаю, містить антиоксиданти

Консистенція у цієї олійки рідка - прямо як вода.

Текстура не надто жирна, просто масляниста) любителі подібних засобів для демакіяжу зрозуміють, що я маю на увазі.

Визнаю, що в порівнянні з моєю попередньою олією від Medi-peel, ця набагато швидше розчиняє макіяж (навіть туш для очей). Жодного печіння не викликає.

Олія повністю емульгується з водою в молочко і змивається зі шкіри, не лишаючи по собі жирності.

До речі, аромат у неї травʼянистий, мені нагадує більше за все олію чайного дерева, але евкаліпт також можна почути. Він не надто інтенсивний і присутній лише за рахунок натуральних компонентів, які входять до складу продукту, адже ароматизаторів дана гідрофільна олія не містить.

З усіх гідрофільних олій, спробуваних мною, ця - набільш комфортна і ефективна, адже з макіяжем вона справляється за лічені секунди. Думаю, на це впливає рідка консистенція олії, за рахунок якої шкіра майже не розтягується і дуже легко ковзає.

У мене немає уф-лампи, але впевнена, що і спф-фільтри гідрофільна олія P.Calm теж розчиняє в нуль.

Великим плюсом є і відсутність віддушки у складі та економічна витрата👌🏻на півроку цієї пляшки вистачить з головою.

Тому, якщо ви в пошуках достойної гідрофільної олії та надаєте перевагу корейським брендам у цьому питанні - рекомендую P.Calm😉