Олена Романюк

Essenza Milano Parfums

Essenza Milano Parfums

Привіт 🌷 Навесні та влітку мені завжди хочеться потішити себе новими парфумами, з якими я проведу найтепліші та сонячні дні року 🌞

Цей рік не став виключенням, попри все, і вже 2 тижні я тестую парфумовану воду Essenza Milano Parfums Vanilla & Pink Pepper Elixir (формат пробнику на 2мл)

Знаєте, чим у першу чергу я спокушаюся у виборі аромату? Ні, піраміда йде другою 😉 Це рік випуску, чим старіше аромат, тим більше я хочу його почути 😉

Рік прем'єри парфумованої води Essenza Milano Parfums Vanilla & Pink Pepper Elixir - 2000.

Аромат відноситься до категорії ніші, унісекс, квітковий та гурманський тип

Піраміда (з сайту MakeUp) початкова нота: Кокос, Молоко, Персик, Рожевий перець, Сонячні ноти
нота серця: Боби тонка, Білі квіти, Геліотроп, Конвалія, Троянда
кінцева нота: Білий мускус, Ваніль, Деревинні ноти, Карамель

Пробник парфумованої води - 2 мл, скляний флакончик, але майте на увазі, що ковпачок у вигляді пробки. Не завжди зручно відкривати, доводиться наносити пальцями, але мені подобається цей аромат саме на шкірі, тому, мене усе влаштовує технічно 😉

Моє найперше враження, з першим нанесенням, навіть не давши "відпочити з дороги" (жах і сором! 🙈) - ваніль, солодка булочка з кокосовою стружкою, дуууже тепла, от просто хочеться тримати носа біля руки та бігти в пекарню за випічкою! Через пару хвилин з'являється перець, який трохи лоскоче ніс та чітко говорить про себе, що ні, помиляєшся, тут не лише солодощі й квіти.

Мої враження після спільного тижня - солодка, гаряча ваніль (не знаю, чому так, бо маю холодну шкіру), яскравий кокос з карамеллю та дуже легкі квіти у шлейфі з перцем 🩷

Ох, цей перець дуже править солодощами, він нагадує про теплі міста Адріатики та старовинні магазинчики, в яких саме такий аромат.

Він надає приємної, не кричущої пікантності лагідним та знайомим нотам кокосу й ванілі.

До речі, троянду я не чую, чи не уявляю тут. Можливо, просто на мені вона не відкривається.

Найбільше мене тішить цей аромат в спеку, от коли вже гаряче сонце, ти з собакою на стадіоні, а уявляєш себе десь на Сицілії 😅 Нагріваючись, звучить просто неймовірно святково та радісно!

Тривалість чи стійкість, шлейф: годин 6 точно я його чую, особливо, якщо не просто "мерзнути" за ноутбуком😉 На одязі пахне до прання, відчутно. Оточуючих не душить, спиртового амбре не має 😉

І я точно хочу придбати мініатюру цього чудового та радісного аромату 🩷

До речі, якщо ми заглянемо у карточку, куди прикріплено пробник, то побачимо, що виробник пропонує поєднати Vanilla & Pink Pepper зі своїм іншим ароматом Patchouli & Amber.

Це дуже цікаво, мені здається, вийде дуже насичено і по-італійськи!

І взагалі, ви лише вчитайтеся, Vaniglia e Pepe Rosa, це вже звучить, як назва вірша 🩷