Vikulyk

My aesthetic balm

My aesthetic balm
My aesthetic balm

Почну з бальзаму Givenchy, який я просто обожнюю, він знаходиться в дуже красивому шкіряному рожевому флаконі, від якого отримую масу естетичного задоволення 😍

Також мені подобається мармурове розфарбування самого стіку.

Бальзамчик у дуже гарному, ніжному відтінку, який злегка зафарбовує губи, даруючи гарне зволоження. Має ефект холодка, проте не пече, губи на вигляд більш пухкі і доглянуті.

Любов ❤️

My aesthetic balm

Ще один красень-бальзам від YSL.

Надає губам красивого рожевого відтінку, який освіжає макіяж. Крім цього він гарно зволожує, пом'якшує і дарує комфорт ніжній шкірі губ.

Упакування тут класне, обожнюю бренд за розкішний дизайн, володіти такими футлярчиками-особливий кайф 😍

Нажаль зараз його немає в наявності,він знятий, правда є новинка, судячи по фото з інтернету-вони схожі по текстурі, от скоро цей закінчиться і спробую для порівняння Candy Glaze.

Ультразволожуючий засіб від Derma-E мені не зволожує губи, навпаки сушить, особливо я це помічаю, після того, як він сходить, тому мені він не сподобався.

Мені імпонує дозатор, виглядає досить стильно, користуватись зручно.

Він гарно виглядає на губах, досить глянцево, текстура схожа на мед, від використання відчувається вагоме печіння губ за рахунок чого вони дійсно пухкіші і червоні.)

Косметики Tom Ford давненько не помічаю на мейкап, але розповім про цей "бальзам".

В мене зразу десонанс, адже-це помада, я не фанат таких пігментованих бальзамів, адже вони не доглядають від слова зовсім, так само і цей. Мала надію, що він буде лягати більш прозоро, проте була здивована.

Упакування тут гарне, теж багато брендів надихнулись ним, як і з бальзамом Givenchy.

Відтінок красивий, та не скажу, що унікальний, Tom Ford може краще.

Як для помади текстура приємна, помада плотна і гарно сяє, губки виглядають соковитими.

Hermes-то любов у всьому 😍

Упакування, догляд, ніжний рожевий на губах, вже якось співала йому диферамби, але дійсно дуже подобається.

Ось такі бальзамчики я обрала для огляду❤️

Деякі з них суперечливі, але в кожного свої вподобання😊

До фаворитів віднесла: YSl, Givenchy і Hermes)