Alina🍒

Гідрогелева маска для обличчя Hydrojelly Mask від Kosia

Гідрогелева маска для обличчя Hydrojelly Mask від Kosia

Всім привіт🌸

Недощавно робила розпаковку з семплами від нового для мене українського бренду - Kosia💫

В пакуночку була повнорозмірна гідрогелева маска для обличчя з бурбонською трояндою🌹

Так як я обожнюю подібні маски, було вирішено затестити її першою💫

Запрошую і вас познайомитись поближче)

Маска знаходиться в класичній для масок упаковок, яка виконана в біло-рожевих тонах, з позначкою для якого шкіри підходить дана маска, а саме для сухої, чутливої та нормальної.

Позаду знаходиться вся необхідна для споживача інформація та інструкція з використання✨

Обʼєм: 20g

Максимально проста та швидка у приготуванні маска, якщо робити все за інструкцією✨

Висипте порошок у зручну для вас ємність, додайте води та замішайте маску🌿

Маска у вигляді суміші з велиикою кількістю пелюсток троянди, яка має доволі насичений і характерний для квітки аромат🌹

Після замішування вона стає гелевою і набуває красивого рожевого забарвлення, яке порадує ваше око✨

Наголошую, що аромат доволі інтенсивний, тож чутливим дівчатам потрібно звернути увагу)

Маска чудово лягає на обличчя, та не стікає з нього в процесі, якщо правильно її приготувати.

Мʼяка гелева текстура дуже приємна та освіжаюча до шкіри лиця🌿

Витримувати маску необхідно 20-25 хвилин і ви з легкістю та без зайвих зусиль знімаєте її однорідним шаром, не маючи при цьому відчуття стягнутої шкіри чи больових проявів.

Обличчя набуває здорового сяючого вигляду, достатьо зволожене, та при цьому без парникового неприємного ефекту під маскою, шкіра обличчя дуже ніжна та приємна на дотик🌿

Маска залишила по собі дуже приємне враження та видимий ефект від використання✨

В ній чудово все, від естетичного задоволення до результату🌿

Я можу сміливо та щиро рекомендувати цей продукт, та розділятиму свою гідрогелеву любов ще з одним чудовим брендом Kosia🌿

Дякую кожній за увагу та скоро зустрінемось у дописі про решту засобів💫