Дарина🦉

Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією

Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією
Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією

Мені здавалось, що Shelly, вже не може мене вразить, цей бренд я дуже полюбила. Їх олійки для нігтів (особливо суха), скраб для рук та ніг та чудові крема, це просто знахідка!

Останнім часом, я дуже багато бачила гарних відгуків стосовно - Одноразових шкарпеток для педикюру з емульсією. Раніше ніколи таким не користувалась, але ж цікаво! І + така пролема, як дуже сухі ділянки на стопах (на фото можно побачити, що було "до") підштовхнули мене до ціх шкарпеток!

Шкарпетки представлені в зручній картонній коробці, де є вся необхідна інформація для споживача.

Є два вида Об'єму: 10x40g, 25x40g.

Кожна пара представлена у герметичній упаковці, і має в середені липку стрічку, для фіксації шкарпеток, з логотипом бренду. Дуже гарне, продумане пакування для зручного використання таких засобів вдома.

Підходять для будь-якого розміру ноги. Самі шкарпетки дуже щільної якості, не рвуться під час використання (я в них навіть ходила по дому).

Склад (інформація з сайту):

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl A.reareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrolyzed Keratin, Ammonium Acryloyl Dimethyltaurate / Carboxyethyl Acrylate Crosspolymer, Nelumbo Nucifera (Lotus) Extract, Parfume, Citric Acid.

  • амінокислоти кератину роблять нігтьові пластини міцнішими;
  • екстракт лотоса пом'якшує шкірний покрив і відбілює пігментні плями нігтьових пластин;
  • колаген підвищує пружність та еластичність.

Використовувала, як радив виробник:

- очистити поверхню нігтів;
- одягнути шкарпетки та зафіксувати спеціальною наклейкою;
- промасажувати ступні та зони навколо нігтів;
- залишити на 10-15 хв.;
- обережно зрізати край носіння біля пальців;
- обробити кутикулу, не знімаючи шкарпеток;
- зняти шкарпетки, видалити залишки емульсії з нігтів та ніг (до слова "залишки" поверненось в кінці та побачимо на фото!)

Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією
Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією
Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією
Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією

Аромат - дуже приємний, свіжий-квітковий, не насичений. На шкірі зберігається дуже не тривалий час.

Текстура у емульсії - нагадує гелеве молочко, молочного кольору. Дуже приємна до шкіри.

Відчуття, що я в спа салоні! Одразу після одягання шкарпеток, відчуваєшь полегшення (можно побачити на фото, до якого стану я довела свої ноги!).

Щодо кількості емульсії - я дуже враженна, бо її прям дуже багато (на фото - це тільки залишки, більша частина залишилась у пакеті). Тут можно одним виробом три раз зробити!

Результат дуже потішив! На фото з тату, таке враження, що я була на її корекції. Шкіра дуже глибоко зволожена. Сухі ділянки зникли. На дотик гладка та м'яка. Як нова шкіра!

Ще емульсія гарно знимає почервоніння та заспокоює шкіри (були сліди тертя від взуття).

Щиро раджу спробувати ці шкарпетки (швидкий засіб для видновлення), та не доводіть ніжки до такого стану як у мене!

Всім дякую🦉