Свідома клієнтка

Шампунь тонізуючий з діктамелією та олією лавра проти випадіння волосся BIOselect Hair Tonic Shampoo

Шампунь тонізуючий з діктамелією та олією лавра проти випадіння волосся BIOselect Hair Tonic Shampoo

Натуральний шампунь від BIOselect без сульфатів з рослинними екстрактами та ніацинамідом, промиває волосся та зберігає свіжість так само добре як сульфатний. Шампунь я наношу двічі, невеликими порціями, й отримую легке, не обтяжене волосся, воно має хороший об’єм, та з цим шампунем я забуваю про кондиціонер. Свіжість волосся триває навіть трохи довше ніж з сульфатним шампунем.

Шампунь у пластиковому флаконі, об’ємом 200 мл, користуватись шампунем можна 12 місяців від відкриття.

Склад:

Aqua (Water), Salvia Officinalis (Sage) Flower/Leaf/ Stem Water*, Coco-Betaine, Lauroyl/ Myristoyl Methyl Glucamide, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Coco-Glucoside Tartrate, Glycerin, Benzyl Alcohol, Sodium Cocoyl Glutamate, Citric acid, Niacinamide, Caprylyl/ Capryl Glucoside, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dehydroacetic acid, Laurus Nobilis (Laurel) Leaf Oil**, Sodium Phytate, Biotin, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Olea Europaea (Olive) Fruit oil*, Sodium Surfactin, Origanum Dictamnus Flower/Leaf/ Stem Extract*

* Інгредієнти з сертифікованого органічного господарства

** Органічні ефірні олії

Шампунь спеціально розроблено для дбайливого очищення волосся та профілактики його випадіння, в ньому застосовані тільки лагідні очищувальні компоненти. Діктамелія (екстракт критської материнки в оливковій олії) і ніацинамід живлять та відновлюють волосяний стрижень. Ніацинамід регулює роботу сальних залоз, тим самим зменшуючи жирність шкіри голови, має протизапальні та зволожувальні властивості, сприяє зникненню лупи та надає волоссю здорового блиску. Органічна олія з лавра, котрий росте на Криті, відома своєю здатністю робити волосся здоровим та блискучим, а біотин має доведену дію у зміцненні волосяної цибулини та запобіганні випадінню волосся. Шампунь збагачений органічною водою шавлії, яка заспокоює шкіру голови.

Шампунь тонізуючий з діктамелією та олією лавра проти випадіння волосся BIOselect Hair Tonic Shampoo
Шампунь тонізуючий з діктамелією та олією лавра проти випадіння волосся BIOselect Hair Tonic Shampoo
Шампунь тонізуючий з діктамелією та олією лавра проти випадіння волосся BIOselect Hair Tonic Shampoo

Мої враження:

Шампунь прозорий, приємно пахне свіжістю та травами, піниться слабко. Я наношу шампунь двічі, перший раз малу кількість і трохи змиваю, другий раз більш ретельно, вспінюючи шампунь невеликими порціями у долонях, наношу сегментами на корені, щоб не пропустити жодної ділянки, декілька хвилин витримую шампунь на шкірі голови, щоб екстракти встигли проникнути у шкіру голови, та ретельно змиваю водою. При такому нанесенні розхід невеликий. В мене волосся нормального типу, я мию волосся стабільно раз на три доби, цей шампунь я обрала для себе через вміст ніацинаміду та олії лавра, щоб ніацинамід відновлював шкіру голови та регулював жирність та разом з олією лавра здійснював профілактику себореї, я навіть не сумнівалась, що діктамелія та шавлія будуть ефективно заспокоювати шкіру голови після досвіду з іншими продуктами BIOselect. Якщо зазвичай під кінець третьої доби по волоссю вже видно, що його потрібно мити, то з цим шампунем воно все ще має пристойний вигляд. Мені подобається, що волосся не обтяжене та має об’єм, навіть коли висихає природним шляхом. Шампунь не пересушує волосся навіть на кінчиках, я спокійно можу не користуватись кондиціонером після миття і волосся нормально розчісується. Найбільш точне слово, щоб описати, як відчувається волосся після використання тонізуючого шампуню з діктамелією та олією лавра BIOselect Hair Tonic Shampoo це слово “живе”, він перетворив рутинну процедуру миття голови на задоволення, з цим шампунем в мене не просто чисте волосся, а відчуття, що в мене його ціла розсипчаста грива, і я відчуваю себе більш привабливою. Приємно, що на нього бувають знижки, тому що косметика з діктамелією від BIOselect неперевершена ❤️