Olivia

Ви все ще без SPF? Тоді ми йдемо до вас!

Ви все ще без SPF? Тоді ми йдемо до вас!

Минулого року я, як і багато хто, була в захваті від корейського сонцезахисного засобу від Beauty Of Joseon, але я люблю тестувати щось новеньке, тому цього сезону придбала Iunik Centella Calming Daily Sunscreen SPF50+.

Цей бренд мені вже знайомий, використовувала гідрофільну олію, яка мене цілком влаштовувала.

Про важливість використання SPF-засобів зараз говорять всі. Не виключаю, що це може бути лише тимчасовою панічною тенденцією, навіть зараз багато дерматологів стримано висловлюються щодо використання сонцезахисту цілорічно.

Я людина з блідою шкірою, і мене це повністю влаштовує. Я не бачу особливого шарму в засмазі, часто вона додає віку зовнішності та висушує шкіру, прискорює фотостаріння і може призводити до онкологічних захворювань. Тим більше я проти соляріїв. Гадаю, придбати якісну автозасмагу буде в рази безпечніше, аніж смажитись на сонці годинами.

Усі травмовані діти, яких будили о 5-ій ранку, щоб йти на пляж і вилежуватися там до сонячного удару - передаю вам привіт, тримайтеся!) Але водночас спогад про пляж в Маріуполі, де я проводила літо в дитинстві, сьогодні розбиває мені серце...

Ви все ще без SPF? Тоді ми йдемо до вас!
Ви все ще без SPF? Тоді ми йдемо до вас!
Ви все ще без SPF? Тоді ми йдемо до вас!

Я не обмащуюсь фанатично сонцезахистом, але під час терапії акне ретиноїдами він обов'язковий, оскільки можна отримати значні опіки та пігментацію. А тепер про сам крем від IUNIK:

  • стримана упаковка, лаконічний дизайн, об'єм в 60 мл, вартість середня - можна знайти і дешевші аналоги, але й дорожчих вистачає;
  • колір білий з легким зеленуватим відтінком, запах відсутній;
  • текстура легка, подібна до молочка, дуже схожа на сонцезахист від Beauty Of Joseon;
  • сонцезахист жирнуватий, але добре вбирається шкірою, може залишати блиск, але липкості та відчуття плівки немає;
  • сухій шкірі, можливо, він сподобається навіть більше, аніж жирній;
  • оскільки тут є нові хімічні фільтри, то такого білуватого ефекту маски, як у старих сонцезахисних кремах, немає;
  • останнім часом багато чую про те, що центела азіатська є сильним алергеном, хоча я завжди любила її за заспокійливий та загоювальний ефект, тому, якщо у вас чутлива до цього компоненту шкіра, будьте обережні;
  • люблю наносити під крем сироватки з Вітаміном С або ж мою улюблену зараз освітлюючу сироватку - https://club.makeup.com.ua/post/37396/ - ефект чудовий. До того ж читала, що Вітамін С підсилює дію сонцезахисту;
  • макіяж наноситься на сонцезахист без проблем, хіба що доведеться час від часу припудрюватися у спеку;
  • часом у мене буває легке відчуття печіння після нанесення крему, читала, що в певних випадках це є нормою, якщо, звісно, не призводить до алергічної реакції. Оскільки у мене зараз шкіра на ретиноїдах, такий дискомфорт мене не дивує;
  • оцінити ефект від сонцезахисного крему - задача з зірочкою, оскільки ніхто при розумі не буде мастити крем тільки на одну половину обличчя і спостерігати, як виглядатиме інша через 5 років. Тут швидше дія на випередження, як зі зморшками, легше попередити, аніж виправити. Пам'ятаємо, 2 пальці засобу на обличчя та шию!

Що ж, це все, що я хотіла вам розвісти про цей сонцезахист. Чи купуватиму його знову? Можливо, але у списку є ще багато інших крутих засобів, які кортить спробувати. Цікаво буде почитати у коментарях, як ви захищаєтесь від сонця. Гарного дня і бережіть себе, любі!