Iryna Inred

Шампунь і паста Сульсена — швидкі рятівні засоби від лупи

Шампунь і паста Сульсена — швидкі рятівні засоби від лупи

З допису про шамупнь "Сульсена" я почала свій блог у Makeup Club. І тоді, і зараз це для мене найефективніший засіб від лупи. До того ж, українського виробництва і не за всі гроші світу.

Чому лупа повертається?

Точно можу сказати одне — не від звикання до якогось шампуню, в тому числі до Сульсени. Я не була з цим питанням у трихолога чи навіть просто дерматолога, але впевнена, що в моєму випадку лупа — це активізація грибка на шкірі. Найчастіше це пов'язано з високими стрибками цукру в харчуванні. Так, стреси, ослабленя імунітету — теж туди. Але саме коли я дозволяю собі зайвих вуглеводів та ще й не один день підряд — лупа проявиться гарантовано.

І тоді знову потрібно діставати з шафки Сульсену. Я не завжди використовую її чітко за інструкцією. Зазвичай вистачає вимити голову лише шампунем, без пасти (яку треба тримати аж 15 хвилин). І разом, і окремо ці два засоби вже з одного застосування знімають свербіж і добре змивають частинки лупи з волосся. Але розсляблятися не можна, і варто використовувати хоча б шампунь не рідше, ніж раз на тиждень, поки жодних ознак лупи більше не буде помітно.

Тримаю Сульсену в запасі і говорю про неї всім-всім, хто згадує при мені про лупу. Часто виявляється, що люди, особливо чоловіки, про неї не чули, не знали, або вважали чимось занадто лікувальним (що б це не означало).

Шампунь і паста Сульсена — швидкі рятівні засоби від лупи
Шампунь і паста Сульсена — швидкі рятівні засоби від лупи