Anna_feerie

Помади Estee lauder: свотчі та фото на губах

Помади Estee lauder: свотчі та фото на губах

Дівчата, сьогодні хочу показати вам багато помадок від Estee lauder. А що в них такого особливого? - спитаєте ви. Все просто: вони ідеальні в нанесенні, лягають щільним шаром, взагалі не потребують якихось макіяжних навичок (той випадок, коли помада сама себе фарбує😁), не сушать губи і просто красиві)).

Всі мої екземпляри з лінійки Pure color (там є ще підвиди, matt, rose). Та всі вони зволожуючі, не надстійкі: якщо треба, щоб колір губ витримав ситну вечерю з шашликом, краще обрати щось матове типу Aden. Помади EL більше про комфорт, зволоження та шик.

Помади Estee lauder: свотчі та фото на губах
Помади Estee lauder: свотчі та фото на губах

1. Pure color envy 125 Nude cult.

Це біжевий нюд з теплим підтоном. Доволі світлий, тож краще підійде білявкам без виразних контрастів. На фото зі свотчами він другий зліва. Мені подобається використовувати його з більш акценти макіяжем очей, щоб врівноважувати образ.

Це холодний рожевий, також світлий відтінок на кожен день. Він добре освіжає та ідеально підходить для макіяжу без макіяжу)). На свотчі - третій зліва.

Це більш насичений рожевий нюд з холодним підтоном, мій улюблений. Дуже люблю такі складні відтінки, які ніби не надто яскраві, але цікаві. Він підійде дівчатам будь-якого кольоротипу, адже більш насичений. На свотчі - крайній зправа.

Це насичений колір червоної цегли, дуже яскравий. По якості ця помада більш суха (недарма з серії Matt), але наноситься також легко і щільно. Я часто ношу яскраві кольори на губах, та щодо червоного, мені здається, що саме цей відтінок не ідеальний вибір для моєї зовнішності. Гадаю, він краще підійде шатенці/рудоволосій дівчині з виразними рисами обличчя))

Єдиний та вагомий мінус наразі - то ціна. Я збирала свою міні-колекцію досить давно, щось на селі, щось по вигідних умовах, та зараз навряд чи б зважилася на покупку. Якщо ж ви шукаєте щось саме з люксу, то впевнена, не будете розчаровані 😍😍😍.