inspirit_inspires

Гідрофільний бальзам, про який ти чула майже від кожного блогера (*・ω・)

Гідрофільний бальзам, про який ти чула майже від кожного блогера (*・ω・)

Зазвичай я була вірна гідрофільному маслу, але вирішила дати шанс новому — гідрофільному бальзаму. Ну, всі про нього кажуть, чому б і мені не спробувати? 😄

Чесно зізнаюся, початок був обіцяючим — я думала, що це буде моїм мастхевом. Але виявилося, що у нас з бальзамом трохи не склалося. Моя спроба знайти ідеальну кількість продукту надто нагадувала гру в рулетку: то зайвого наклепаю, то не вистачає. Марнотратство одне 😅

Гідрофільний бальзам, про який ти чула майже від кожного блогера (*・ω・)

👉 Емоленти: Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut)

👉 Емульгатор: Peg-20 Glyceryl Triisostearate, Peg-8 Isostearate - допомагають розчинити та удалити макіяж.

👉 Регулятори в'язкості: Polyethylene, Citric Acid - контролюють консистенцію продукту, робить його зручним у використанні.

👉 Екстракти: Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Freesia Refracta Extract, Iris Versicolor Extract, Lilium Tigrinum Extract та інші - живлять шкіру корисними речовинами і допомагають зберегти її здоровий вигляд.

👉 Ефірні масла: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil та інші - придають продукту приємний аромат

Чесно, склад крутіший, ніж я очікувала. Дуже гуд 😉

Але незважаючи на мої з ним невеликі непорозуміння, я знайшла спосіб його приструнити. Адже коли йдеться про поїздки, цей бальзам — просто знахідка! У мене є моя дорожня косметичка з мініатюрними баночками, куди я наливаю свої улюблені засоби, щоб не тягати повнорозмірки, і для поїздок - бальзам шикарний варіант, дуже компактний і легкий у перевезенні.

Думаю, деяким сподобається більше саме такий формат, але поки я прихильник гідрофільного масла, воно для мене зрозуміліше))

Сподіваюся, пост тобі сподобався, бажаю тобі натхнення, і щоб кожна куплена баночка радувала і була справді корисною! 💛

Не забувай себе балувати, любити та поважати, а також шукати мене в інших соцмережах за цим ніком 🌼