Skomska Olya

Про знайомство із шампунем від Najel

Про знайомство із шампунем від Najel

Це моє перше знайомство брендом Najel .

Пройшло два тижні користування "шампунем-кондиціонером" для нормального волосся і я готова поділитись враженнями .

Спочатку трішки про бренд : хочу нагадати , що він відомий виробництвом справжнього мила з Алеппо та асортиментом органічних засобів по догляду за тілом, які поширюються майже у 30 країна.

Najel Aleppo Soap Shampoo представлений в двох об'ємах :

500 мл та 1000мл

Вартість : 600 та 1200 грн .

Дизайн: бутилочка затемнена, коричневого відтінку (завдяки цьому пляшка надійно захищає засіб від негативної дії світла), має зручний дозатор - помпу.

Також розміщена наклейка в пастельно- зеленому кольорі із назвою бренду , інформацією про засіб і стилізованою ромашкою.

Про знайомство із шампунем від Najel
Про знайомство із шампунем від Najel
Про знайомство із шампунем від Najel
Про знайомство із шампунем від Najel

Засіб збагачений класичним алепським милом у рідкій формі, у поєднанні з заспокійливими властивостями органічного гідролату ромашки.

Текстура рідка та тягуча .

Красивий "медовий" відтінок(саме так мені хочеться його назвати).

Взагалі не відчувається аромат , що мене дуже здивувало , адже думала, що він буде трав'яний - але ні. І мені це сподобалось (для мене такий варіант краще, ніж трав'яна віддушка)

В першу чергу , повторюсь - дуже зручно , що є дозатор .

Ним легко контролювати бажану кількість засобу.

Я промиваю волосся два рази .

На мою довжину , на кожен з процесів необхідно - по 2 натиска (для мене це ідеальна кількість).

Шампунь дуже гарно піниться, та легко змивається.

Моє волосся нормальне та фарбоване .

  • Шампунь дуже гарно , ретельно очищає шкіру голови , та волосся, при цьому робить це делікатно.

Я це зрозуміла ще після першого використання.

Я мию волосся 1 раз в 2 дні, а після використання шампуню - я зрозуміла, що період миття збільшився на 1 день , адже волосся довше залишається чистим і тепер в мене графік миття - 1 раз в 3 дні, що дуже приємно .

  • Склад повністю органічний , та немає сульфатів.
  • Дуже гарно піниться, що неочікувано від органічних засобів.
  • Шампунь чудово працює, як індивідуальний засіб завдяки тому, що в складі присутній органічний кондиціонер, що схвалений компанією Ecocert.

Щоб скласти думку про шампунь я користувалась ним індивідуально не використовуючи інші продукти . Волосся гарно розчісується, розсипчасте, та виблискує .

  • Без відчутного аромату.

В цьому випадку для мене це плюс) адже я люблю б'юті рутину, і хоча шампунь з кондиціонером, та не потребує додаткових засобів -мені все ж подобається використовувати різні "незмивашки" , та спреї.

Тому мене радує, що аромати не будуть переплітатись, чи перебивати один одного .

  • Я відслідкувала , що після використання шампуню - волосся має прикорінний об'єм) що для мого постійно рівного , та "прибитому до голови" волоссю-ніколи не було властиво і це також для мене великий плюс)

Мінусів для себе наразі не відмітила)

Ну що Najel ? я в приємному здивуванні.

Тепер цікаво спробувати і інші засоби)

А ви знайомі із брендом?