SomovaFM

Очищувальний гель для вмивання з вітаміном С від Garnier

Очищувальний гель для вмивання з вітаміном С від Garnier

Це не перше моє знайомство з цим гелем, але це саме той другий шанс, який себе виправдав.

Тож гель представлений в пластиковій прозорій тарі із доволі зручним дозатором. При повному натиску засобу виходить досить багато, аби вмити обличчя, шию, зону декольте, плечі та і пів себе 😅 Тому використовую пів натиску.

Очищувальний гель для вмивання з вітаміном С від Garnier
Очищувальний гель для вмивання з вітаміном С від Garnier
Очищувальний гель для вмивання з вітаміном С від Garnier

Гель для вмивання має легкий свіженький аромат.

Він прозорий, доволі рідкої, трохи в'язко, консистенції.

Легко наноситься на шкіру та при розтиранні, навіть без води, починає добре милитись у щільну пінку створюючи в'язку консистенцію.

Що не сподобалось мені минулого разу? Те, що гель наче погано змивався, залишаючись плівко на обличчі і хотілося знімати його ще чимось.

Хоча і зараз гель до скрипу шкіру обличчя не очищує, але відчуття вже набагато приємніші. Плівку на шкірі більше не відчуваю, обличчя як раз гарно зволожене та гладеньке.

При наявних подразнень на шкірі він може трохи пощіпувати, що не критично, бо по собі він не залишає почервонінь. Гель добре знімає крема та сироватки.

Використавши майже пів пляшки можу сказати, що бачу як висипи сходять швидше, нові з'являються ріідше. Тобто він не забиває пори, як раніше мені здавалося і доволі гарно очищує шкіру від бруду.

Не даремно дала йому другий шанс. А чи даєте ви другий шанс доглядовим засобам?