☕️ Karina ☕️

Розпаковка замовлення з MAKEUP

Розпаковка замовлення з MAKEUP

NEEDLY заспокійливі пади з Центелою.

Взяла 1 на тестування. Обрала саме з центелою, щоб заспокоїти шкіру, так як вона в мене проблемна, бувають почервоніння. Центела останнім часом мені дуже полюбилась (користувалась кремом від SKIN1004 з нею).

Пад виконаний із натурального волокна, не подразнює шкіру. Він просочений тонером з високим вмістом гідролату Японського кипарису та Центели азіатської, м'яко відлущує роговий шар шкіри, зволожує, освіжає, зменшує прояви чутливості, заспокоює шкіру, надає природне сяйво.

Так описує даний продукт виробник⬆️

З даним брендом не знайома, але бачила багато оглядів та він досить популярний.

Як спробую, то залишу відгук.

Розпаковка замовлення з MAKEUP

Medi - peel Dutch Tea - Балансуючий крем для обличчя

Від даного бренду в мене є серум з комбучею, я ним задоволена. В мене закінчується крем від SKIN1004 з центелою, тому я вирішила спробувати щось із даним компонентом. Плюс мене зацікавило чайне дерево у складі. Він повинен бути гелевої, легкої текстури, тому чудово підійде на літо.

Розроблений на основі унікальної формули з екстрактом, олією та водою чайного дерева, виготовлений 72-годинним методом ферментації. Високоефективний засіб надає комплексний догляд за шкірою, підтримуючи оптимальний рівень зволоження та природний рН епідермісу. Крем допомагає нормалізувати роботу сальних залоз, вирівняти тон і мікрорельєф, покращуючи загальний стан шкіри, і повертає природний блиск і сяйво.

  • Особливості Medi-Peel Dutch Tea Balancing Cream:- інтенсивно заспокоює та зволожує;
    - ефективно звужує пори;
    - Забезпечує антибактеріальну дію;
    - має ранозагоювальні властивості;
    - надає гладкість, еластичність та сяйво;
    - Делікатно очищає шкіру;
    - прискорює процеси регенерації;
    - Multi-Lamellar Emulsion поповнює дефіцит поживних компонентів;
    - запобігає сухості та зневодненню шкіри;
    - пантенол підвищує захисні функції епідермісу;
    - веганський продукт, що не тестується на тваринах.

Знову таки, після тестування буде відгук.

Real Barrier - Cream cleansing foam.

Також в мене закінчується засіб для вмивання. Я обрала, як і більшість засобів, щось на відновлення бар'єру шкіри.

Безпечне очищення, делікатний вплив на шкіру, захист від сухості та подразнень, а ще – комфорт та свіжість.

Кремова пінка – один з найлегших і найефективніших косметичних засобів, розроблених на основі унікальної технології MLE – багатошарової емульсії, яка відтворює шарувату структуру шкірного покриву, швидко та ефективно відновлює її бар'єрні функції. Складаючи унікальну формулу б'юті-продукту, автори залишили її вільною від парабенів, сульфатів та іншої агресивної хімії, замість якої у складі рясніють найцінніші природні інгредієнти рослинного та морського походження.

  • Особливості Real Barrier Cream Cleansing Foam:

    - Формула без: парабенів, сульфатів, мінеральних масел, штучних ароматизаторів, штучних барвників, етанолу, феноксиетанолу, бензофенону, пропілен гліколю, ПЕГ, діетаноламіну;
    - активні інгредієнти: спіруліна, олія лаванди, пшеничні протеїни, центелла азіатська, екстракт мигдалю, токоферол, алантоїн, кедрова олія, лимонний екстракт, екстракт броколі, олія бергамота;
    - делікатно усуває забруднення та залишки макіяжу;
    - Не травмує шкірний порів;
    - не порушує водний баланс клітин шкіри;
    - умивання без стягнутості та сухості;
    - найніжніша кремова консистенція;
    - Заспокійливі та протизапальні властивості.

Відгуків на неї малувато, тому буду поповнювати їх.