Lykova_Irina

Кондиціонер для нігтів "Кальцієва молочна терапія" від польського виробника Wibo.

Кондиціонер для нігтів "Кальцієва молочна терапія" від польського виробника Wibo.

Якось мої нігті почали слоїтися та ламатися. Півроку я не могла їх відростити зовсім. Якщо ви читали мій попередній допис про весняну колекцію лаків, там можна побачити, що мої нігті були підстрижені під "нуль".😭

Аж якось я спробувала засіб для пошкоджених нігтів від Wibo, який, як я вважаю, врятував мої нігті. Якось більш детально розповім і про нього. Коли цей засіб скінчився, я вирішила купити кілька інших засобів для догляду за нігтями цього бренду, які можна використовувати як базу під лак, і які б виконували ще й профілактично-лікувальну функцію. Одним з таких засобів був Кондиціонер для нігтів "Кальцієва молочна терапія".


Цей засіб напівпрозорого молочного кольору, його цілком можна використовувати соло, в якості камуфлюючого покриття. На фото я нанесла два шари і молочний відтінок добре видно. В один шар наношу під декоративний лак в якості бази.

Кондиціонер для нігтів "Кальцієва молочна терапія" від польського виробника Wibo.
Кондиціонер для нігтів "Кальцієва молочна терапія" від польського виробника Wibo.
Кондиціонер для нігтів "Кальцієва молочна терапія" від польського виробника Wibo.
Кондиціонер для нігтів "Кальцієва молочна терапія" від польського виробника Wibo.

Пензлик у кондиціонеру доволі тоненький. Я люблю більш широкі і пласкі, але можна звикнути і до цього.

По консистенції, поки кондиціонер свіжий - консистенція доволі рідка, але з часом густішає.

Склад:
Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, Styrene/Acrylates Copolymer, Benzophenone-1, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, Lactoglobulin, Isatis Tinctoria Seed Oil, Avena Sativa Kernel Extract, Linum Usitatissimum Oil, Calcium Pantothenate, Sodium Dehydroacetate, Tocopherol, CI 77891, CI 19140.


Що обіцяє виробник:
Кондиціонер для нігтів «Кальцієва молочна терапія» від бренду Wibo подбає про те, щоб ваші нігтики залишалися міцними та здоровими. Засіб вирішує низку проблем, у тому числі – насичує слабкі нігтьові пластини цінними мікроелементами для захисту від ламкості та розшарування. Формула кондиціонера збагачена лікувальними та профілактичними інгредієнтами – молочними протеїнами, кальцієм та захисними фільтрами. Засіб легко наноситься на нігтики, ефективно ущільнюючи їхню структуру.

Особливості Wibo Calcium Milk Therapy:

- Концентрована формула з лікувальним комплексом;
- містить екстракти дуба та насіння льону для зволоження, живлення та захисту нігтів від ультрафіолету;
- відновлює пошкоджені нігтьові пластини;
- вирівнює рельєф нігтів;
- запобігає ламкості та розшарування ослаблених нігтів;
- надає нігтикам глянцевий блиск;
- може використовуватись як база під лак;
- широка кисть для рівномірного нанесення.

Не з усіма обіцянками я згодна, скажу відразу. Тепер про мої враження від цього засобу докладніше.


Плюси:
• Як база під декоративний лак працює добре. Нігті не змінювали колір від яскравих кольорів лаків.

• Декоративний лак тримається на цій базі добре.

• Швидко сохне. 5-7 хвилин і можна займатися своїми справами, або наносити кольорове покриття, що дуже зручно.

• Можна використовувати замість камуфлюючого молочного лаку. Нігті з ним виглядають акуратними та доглянутими.

• Рівно лягає, самовиріанюється.

Мінуси:
• Я використала під флакона і цей кондиціонер почав ставати густим. Думаю, що до кінця його не встигну використати. Хоча, користуюся часто, не час від часу.

• Не впевнена, що це можна назвати мінусом, пізніше напишу чому, але, як профілактичний засіб від ламкості не спрацював. Чому я не можу назвати це мінусом - тому що не все залежить від покриття, більше вигляд нігтів залежить від балансу вітамінів та мікроелементів в організмі. Зараз весна, у більшості з нас може бути гіповітаміноз, тож, ламкість нігтів та надмірне випадіння волосся в цей період - не рідкість. Але, надія була на "ліниву" профілактику, нажаль, не виправдалась.

Висновок. Як бачите по фото, у мене знову короткі нігті, отже не можу сказати, що засіб виправдав обіцянки. При цьому, засіб не поганий, можу його рекомендувати. Просто не треба від нього чекати надто багато. Він захистить нігтьову пластину від деяких шкідливих факторів, таких як побутова хімія, легкі подряпини, чи інші пошкодження, а також від впливу кольорового покриття. Але лише завдяки ньому ваші нігті не стануть міцними та здоровими. Виробник, на мій суб'єктивний погляд, дещо прикрасив обіцянки.

Мені знову прийшлося обрізати нігті, бо вони почали безбожно разшаровуватися. І це при тому, що я на постійній основі користувалася кондиціонером в якості бази. Але, повторюся, що не можна стверджувати, що винен кондиціонер. Просто профілактика таких ситуацій має бути з середини, а не завдяки нанесенню лікувального лаку.

Тож, засіб можу рекомендувати, він мені подобається, але не треба чекати від нього всього, що пише виробник. 💅

Тож, засіб можу рекомендувати, він мені подобається, але не треба чекати від нього всього, що пише виробник. 💅