Anna

Суперпопулярні олівці для губ від Colour Intense: кому варто спробувати?

Суперпопулярні олівці для губ від Colour Intense: кому варто спробувати?

Олівцями для губ я полюбляю користуватись як помадами. Я пробувала різні олівці для губ, але ці точно відрізняються від усього, чим довелось користуватись. Коли я купувала цей продукт, у мене не було великих очікувань, бо і ціна на них дуже низька. Я взяла для початку два відтінки світліший 08 iced latte та темніший 07 cocoa, а потім докупила червоний відтінок 05 red.

Щодо кольорів: 08 відтінок - це нейтральний нюд, відтінок на кожен день, але він помітний, і не зливається з кольором губ, особливо якщо у вас світла шкіра. Завдяки своїй універсальності він закінчився у мене першим. Відтінок 07 - темно-коричневий, більше до холодного відтінку, і 05 - холодний насичений червоний.

Текстура і формула цих олівців досить незвичайна - вони м'які, але не фіксуються, відповідно вони не будуть тримати контур так добре, не будуть такими стійкими, як більш тверді олівці. Фініш, як видно з назви, сатиновий, тому не варто чекати глухої матовості. Однак це хороший варіант, якщо вам потрібен олівець-помада на кожен день, і ви готові, що це не буде стійко.

Також важливо зауважити, що підхід до кожного з цих відтінків зовсім різний. Я можу порекомендувати відтінок 08, з ним непогано робити щоденні мейки, але мене не так вразила якість відтінку 07. Ним досить важко не лише користуватись, як помадою, але й робити контур губ. Відтінку не вистачає рівномірності, і через його формулу він буде погано тримати контур губ, що для такого відтінку вже досить критично. Червоний відтінок 05 веде себе краще - він чудово і рівномірно наноситься, але пам'ятайте про особливість формули - він легко змазується. Якщо вас не лякає це, можна сміливо брати і червоний відтінок. Також ним можна користуватись як тінтом - наносити в середину губ, це досить мило виглядає. І ще одна причина купити цей відтінок: якщо ви досі не знаєте, який відтінок червоного вам піде, можна буде недорого і безболісно це перевірити. І ціна тут грає важливу роль. Можливо, вам варто взяти відтінок, в якому ви не впевнені, щоб просто перевірити, чи він вам підійде. Саме тому я точно не шкодую про жоден куплений відтінок, головне пам'ятати про нюанси і особливості.

Суперпопулярні олівці для губ від Colour Intense: кому варто спробувати?
Суперпопулярні олівці для губ від Colour Intense: кому варто спробувати?
Суперпопулярні олівці для губ від Colour Intense: кому варто спробувати?
Суперпопулярні олівці для губ від Colour Intense: кому варто спробувати?
Суперпопулярні олівці для губ від Colour Intense: кому варто спробувати?
Суперпопулярні олівці для губ від Colour Intense: кому варто спробувати?
Anna
0
3
Підписки