molena

Opium без опіуму, але для залежних "дозу" підвищують

Opium без опіуму, але для залежних "дозу" підвищують

Раніше Opium мені не подобався ні в якому вигляді. Від класичної версії навіть голова боліла.

Black Opium, який вийшов 10 років тому, викликав менше негативу, але явно не мій парфюм.

І от, привітики 2024 рік 👋 У мене з'являється семпл аромата і я не можу ним надихатися. Парфюм ідеально поєднався з зимовими речами, холодом, сірістю. Додавав солодкого, духмяного тепла.


Верхні ноти: Груша, Рожевий Перець і Апельсиновий Цвіт;
Ноти серця: Кава, Жасмин, Гіркий Мигдаль і Лакриця;
Ноти бази: Ваніль, Пачулі, Кашемірове Дерево і Кедр.

Opium без опіуму, але для залежних "дозу" підвищують
Opium без опіуму, але для залежних "дозу" підвищують

Це той випадок, коли багато нот, а я можу виокремити лише Жасмин, Ваніль та Деревину. Всі інші міцно переплетені та переливаються одна з одної.
І лише одну нотку зовсім не відчуваю - це Кава. Заздрю тим, хто її улавлює. Але і без того парфюм манкий, тягуче солодкий, з легкою п'янкою гірчинкою.

Спочатку Black Opium здається дуже інтенсивним і вистачає 1 розпилення. Потім переходиш на 2, а згодом і на 3. Хочеться більше і більше його відчувати.

В 2022 Yves Saint Laurent випускають посилену версію - Black Opium Le Parfum.

Ноти дещо відрізняються. Додано багато-пребагато різної ванілі.

Верхні ноти: Кориця, Груша і Зелений Мандарин;
Ноти серця: Сонячні ноти, Жасмин Самбак і Апельсиновий Цвіт;
Ноти бази: Мадагаскарська Ваніль, Бурбонська Ваніль, Абсолют Ванілі, Кава, Ванільна Орхідея і Пачулі.

Старт Le Parfum яскравий: тут пряні соковиті фрукти, солодка тепла ваніль, як в булочках, пікантність орхідей. Каву мені знову не поклали.

Здавалося б - ось вона, подвійна-потрійна доза для залежних від Black Opium. Але Le Parfum яскраво починається і швидко затихає. Сидить близько до шкіри, майже без шлейфу. І це трохи розчаровує.

YSL чи не щороку випускає фланкери Black Opium. І цей рік не став винятком - вийшов черешневий Black Opium Over Red. Напишу і про нього окремо. Але для мене класична версія звучить найпривабливіше.