ksnklb

Kosia, зволожуючий крем

Kosia, зволожуючий крем

Цей кремчик був дуже цікавим для спроби, адже я давненько таким не користувалась. За усіма критеріями цей крем був схожий на кремчик від StoyanA, який колись мені дуже сподобався.

Пробник має 2ml, чорного кольору, на ньому зазначена основна інформація.

Консистенція гелева, трохи густа, відчуваються олійки у складі.
Крем білого кольору, текстура однорідна. Запах кремовий, не залишається після нанесення.
Одразу при першому нанесенні я відчувала ледь відчутне печіння, але потім все було добре.
Також цього крему очевидно треба трішки, адже на моїй шкірі він не одразу поглинається, утворюються білі лінії і потрібно почекати і трішки ще розмастити по шкірі до повного вбирання. Можливо, так цей крем поводиться лише на комбінованому типі шкіри. Я не можу визначити цей крем як важкий, та він явно досить поживний.
Вказаний склад виглядає досить безпечно, ну звісно, якщо шкіра нормально переносить олії. Склад буквально починається з Мигдальної олії, Олії виноградних кісточок, а ще у складі є Бетаїн, Пантенол.

Одразу після нанесення рівняється тон шкіри, крем явно приховує нерівності. Я б сказала, що він утворює сатиновий фініш.
За кілька використань я помітила, що крем одразу зволожує шкіру, і при регулярному використані може живити.