Mond

Скрабування шкіри ще не було таким приємним

Скрабування шкіри ще не було таким приємним

Упаковка засобів Mermade як цукерочки. Виглядають дуже ніжно, оригінальнально і мило. Баночка зі скрабом має об'єм 250 мл. Кришка щільно закривається. Була захисна фольгована мембрана, що гарантує безпечне транспортування.

Аромат дуже подобається. Порівнюючи з іншими засобами Champagne, які у мене були, тут я 100% відчуваю запах ігристого. Відразу з'являються святкові асоціації: келих шампанського, фрукти, мармелад. Аромат парфумований, ніжний, помірно солодкий. Під час використання розкривається ще більше, але на тілі зберігається недовго.

У складі підібрані якісні корисні компоненти для шкіри. Серед них: рисова пудра, рослинна олія, масло Ши , авокадо, гліцерин.

Склад: Sucrose, Glycerin, Polysorbate 80, Silica, Oryza Sativa Germ Powder, Butyrospermum Parkii Butter, Vegetable Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Persea Gratissima Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aqua, Calcium Aluminum Borosilicate, [+/- May contain: CI 19140, CI 16255, CI 77820].

Текстура не менш приємна. Скрабуючі часточки середнього розміру. Є блискітки. При нанесенні скраб тане на вологій шкірі, але не втрачає своїх властивостей.

Спосіб застосування:

  1. нанеси скраб на вологе тіло та масажуй 3-5 хвилин;
  2. залиш скраб на тілі на 15 хвилин;
  3. змий теплою водою та насолоджуйся.

Скрабує шкіру делікатно. Масляниста текстура чудово зволожує. Після нього можна не використовувати зволожуючий крем (якщо не сухий тип шкіри).

В результаті: шкіра зволожена і сяюча. Настрій з таким засобом на висоті. Ідеальне доповнення до б'юті-релаксу.

___________

Цукровий скраб для тіла Mermade Champagne

*Мої відгуки про інші засоби з лінійки Champagne:

Скрабування шкіри ще не було таким приємним
Скрабування шкіри ще не було таким приємним
Скрабування шкіри ще не було таким приємним
Скрабування шкіри ще не було таким приємним
Скрабування шкіри ще не було таким приємним
Скрабування шкіри ще не було таким приємним