Alina_Demchenko

Перший досвід використання подібного продукту: Tink SuperFood For Face Alginate Mask

Перший досвід використання подібного продукту: Tink SuperFood For Face Alginate Mask
Перший досвід використання подібного продукту: Tink SuperFood For Face Alginate Mask
Перший досвід використання подібного продукту: Tink SuperFood For Face Alginate Mask
Перший досвід використання подібного продукту: Tink SuperFood For Face Alginate Mask

З брендом Tink я познайомилась вже як рік і в моєму догляді. Якісь продукти виявились моїми фаворитами ( бальзами для губ - ідеальні), а якісь викликали масу обурення ( наприклад їх міцелярка з м'ятою - обличчя було червоним)

Цей засіб в моїй спеціальній коробочці для масок - вже майже рік. І вирішила я його використати лише зараз. Мабуть вся справа в тому, що я не вмію користуватися подібними масками і дуже нервувалась.

Продукт знаходиться у зручній баночці з кришкою. Вона щільно закрита, що захищає продукт від розсипання. Але ось захисна плівка - була б не зайвою.

Продукт має зеленкуватий не насичений колір і нейтральний аромат у сухому вигляді. На оборотній стороні - є інструкція. Тож я виконувала все згідно з протоколом)

Перший досвід використання подібного продукту: Tink SuperFood For Face Alginate Mask
Перший досвід використання подібного продукту: Tink SuperFood For Face Alginate Mask
Перший досвід використання подібного продукту: Tink SuperFood For Face Alginate Mask

В суху масу, я поступово додавала теплу воду, поступово і ретельно перемішуючи. 100% однородної маси не вийшло, але для першого разу отримати лише декілька комочків - це нормально.

Саме у рідкому вигляді - я відчула легкий аромат, який нагадує нерафіновану оливкову олію або якийсь доглядовий крем. Забарвлення стало яскравішим- ідеальний відтінок що б стати Шреком))

Текстура у маски стала спочатку доволі рідка, але з кожним нанесенням пензлика - я відчувала, як змінювалась консинстенція.

Сам процес почався трошки боязко, але виявилось легше а ніж я думала.

І ТУТ ВИНИКЛА ПРОБЛЕМКА

А проблема була в тому, що цей продукт - треба наносити швидко. Стрімко, піддатлива маса, яка так легко наносилась, стала схожою на комочки тіста, коли не вистачає рідини. Вона почала наноситись дуже складно, неоднорідно. Це був контраст з початком цієї процедури .

Я спробувала це виправити, додавши трошки води, але зробила ще гірше - я отримала якийсь силікон, який просто відпадав від обличчя.

В цілому - я зуміла нанести маску на більшу частину обличчя.

Відчувалась вона доволі комфортно. Шкірі було приємно, маска трошки охолоджувала. Відчуття стягнутості в процессі застигання не відчувалось.

Коли через деякий час продукт почав застигати і я почала говорити, вона просто трошки відійшла від шкіри. Мій пушок на шкірі - нікуди не дівся)))

Навіть без рівномірного нанеснння, вона гарно трималась, не відпадала від обличчя, хоча мені хотілось отримати таку собі гарну картинку, яку показують в клубі дівчата ))

Ну а що поробиш - це мій перший раз, він не повинен бути ідеальним, головне який результат.

Що б засохнути тій кількості яка на моєму обличчі - знажобилось десь 20 хвилин.

Під час процедури в мене не було не печіння, не свербіжу - жодної алергічної чи негативної реакції.

Після висихання, я поступово почала знімати маску. Більшість ділянок, легко знімались великими шматками, дуже легко, акуратно.Сама текстура нагадує силікон, вона доволі еластична. Мабуть завдяки цьому, я могла робити буквально все з цим продуктом на обличчі. Як я вже сказала - більшість продукту я легко зняла. А ось місця де маска лягла тоненьким шаром - застили як з глиняною маскою. Робити спроби відтирати їх на суху - погана ідея. Тож на допомогу прийшов вологий спонж, який за секунду прибрав залишки продукту. Легко і без шкоди для шкіри.

Як тільки я почала позбавлятися маски, я відчула як шкіра моя почала дихати. Це було дуже приємно, а також тепло. Знаєте, це коли виходиш з холодної кімнати в теплу ванну і пара навкруги оговтує тебе чимось невагомо-теплим. Ось так і з цією маскою.

Після охолоджуючого ефекту який був під час процедури, я відчула якесь приємне тепло. Шкіра була зволожена і неймовірно м'яка на дотик. Та й на зовнішній вигляд була дууууже гарна. Наче з салону) Починаю розуміти чому дівчата з клубу обожнюють альгантні маски.

Перший досвід, виявився не без мінусів, але в цілому - продукт мені сподобався.

Попереджаю - накрийте все що можна, тому що я була брудна, стілець був брудним, дзеркало було брудним і навіть підлога)))

Знаючи це, я тепер з більшою сміливістю дістану інші подібні масочки, які я вже рік боюсь використовувати)))