Mila__Mi

Подарунковий набір для мами

Подарунковий набір для мами

Моя мама як і я любить засоби від Tink. І тому я вирішила зробити їй подаруночок, від її улюбленого бренду, підібравши засоби під потреби її шкіри. А саме ➡️ зволоження для комбінованого типу шкіри, ліфтинг ефект та відновлення природного pH після прохолодного періоду.

Бо якраз в неї вже закінчувалися деякі позиції для обличчя, зокрема крем (до речі також від Тінк - денний, вона його повторювала неодноразово) та тонік.

Тому я замовила для неї:

🔸Укріплюючий тонік "Anti-age" з пептидами та ягодами годжі.

🔸Зволожуючий крем проти зморшок з ліфтинг ефектом, пептидами та ягодами годжі.

🔸Нічний відновлюючий крем з екстрактом чорниці та гліколевою кислотою.

Трохи нижче кратко розповім вам про їх дію та враження моєї мами від використання цих засобів ⬇️

Тонік має мінімалістичний дизайн, загалом ця серія візуально відрізняється кольоровою смужкою на пляшечці. В данному випадку це червона смужка, а в мене в самої є зволожуючий тонік з гіалуроновою кислотою з цієї ж серії з блакитною смужкою, писала про нього раніше ⬇️

https://club.makeup.com.ua/post/33121/

На зворотній стороні є короткий опис засобу, застосування, склад та інша інформація.

Трохи основних компонентів складу:
Гідролізована рицинова олія - зволожує, пом'якшує та заспокоює; знімає запалення та освітлює тон обличчя.
Сорбітол - зволожувач.
Екстракт ягодів годжі - антиоксидант; тонізує, зволожує, знімає запалення, покращує зовнішній вигляд, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища; запобігає першим ознакам старіння.
Пантенол - зволожує, загоює та розгладжує шкіру.
Алантоїн - має антиоксидантні властивості, пом'якшує, зволожує та збільшує вміст води в клітинах шкіри, тим самим створює відчуття гладкості шкіри, сприяє видаленню відмерлих клітин та ефективно попереджує закупорку пір. Регенерує та стимулює загоєння шкірного покриву.
Трипептид - прискорює поверхневе оновлення шкіри та помітно розгладжує зморшки; підтримує оптимальний рівень зволоження шкіри та покращує її загальний вигляд.
Лецитин - відновлює бар'єрні функції шкіри, пом'якшує та тонізує. Особливо гарний компонент для зрілої шкіри.

У складі є дійсно компоненти, які повинні гарно зволожувати шкіру, відновлювати шкірний бар'єр та надавати розгладжуючу дію.

Аромат квітковий, мама каже пахне трояндою, фіалкою та ще якоюсь квіткою. Я ж відчуваю тут також троянду, вона тут більш яскраво виражена, конвалію і ще щось, можливо водяну лілію 🤔 Коротше, аромат квітковий, яскравий, але дуже приємний 🥰

Колір прозорий. Консистенція рідка, як водичка, щось і властиво тонікам.

Щодо використання та ефекту⬇️
Мама наносить тонік одразу після вмивання на очищену шкіру обличчя.


Тонік добре зволожує шкіру, прибираючи відчуття сухості чи стягнутості. Він заспокоює подразненну шкіру, розгладжує її та підвищує пружність. І також він не залишає липкості.

Напочатку крем знаходився в фірмовій коробці бренду з захисними наклейками від першого використання.

Коробочка виконана в мінімалістичному стилі і дуже приємна оку 👀 На ній можна знайти чимало інформації: опис та картка дія основних компонентів у складі, обіцянки виробника, склад, спосіб застосування та інша інформація.

Всередині знаходиться вже сама баночка, яка стоїть на підставці.

Активні компоненти крему:
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Цетеариловий спирт - емолент, пом'якшувач.
Гліцерилстеарат - емолент; пом'якшувач, зволожує та запобігає втраті води зі шкіри, надає гладкості.
Екстракт ягодів годжі - антиоксидант; тонізує, зволожує, знімає запалення, покращує зовнішній вигляд, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища; запобігає першим ознакам старіння.
Діметикон - емолент, захищає шкіру.
Трипептид - прискорює поверхневе оновлення шкіри та помітно розгладжує зморшки; підтримує оптимальний рівень зволоження шкіри та покращує її загальний вигляд.
Лецитин - відновлює бар'єрні функції шкіри, пом'якшує та тонізує. Особливо гарний компонент для зрілої шкіри.

Баночка біленька, виконана з пластику. Оформлення аналогічне тоніку з цієї ж серії (описаний вище).

Всередині знаходиться захисна пластикова мембрана.

Аромат квітковий, дуже ніжний та ненав'язливий. Тут є якась основна квіткова нота, яка є в тоніку з цієї ж серії (мені чомусь здається що це конвалія). Мамі він дуже подобається, вона каже, що хотіла би ще якийсь засіб з таким ароматом.

Колір крему білий. Текстура однорідна, легка, кремова.

Використання та дія після ⬇️
Мама наносить крем після тонізації з додатковим використанням сироватки, або одразу після тоніку.

При розподіленні відчувається поживність крему, якраз таки гарний варіант для вікової шкіри, потребуючої не тільки якісного зволоження, але й наповнення шкіри усіма необхідними речовинами.

Як спрацював на мамі даний кремчик?
Він добре зволожує, пом'якшує та трохи живить її. Розгладжує, допомагає відновити пружність та еластичність шкіри. Дії по накопичульваній👌🏻

Напочатку крем знаходився в фірмовій коробці бренду з захисними наклейками від першого використання з обох сторін.

Коробочка виконана в мінімалістичному стилі, як і всі інші засоби бренду. На ній можна знайти: опис та коротку дію основних компонентів у складі, обіцянки виробника, склад, спосіб застосування та інша інформація.

Активні компоненти крему:
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Цетеариловий спирт - емолент, пом'якшувач.
Гліцерилстеарат - емолент; пом'якшувач, зволожує та запобігає втраті води зі шкіри, надає гладкості.
Екстракт плодів чорниці - антиоксидант - захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами, зменшує почервоніння, захищає від УФ-променів, пом'якшує та розгладжує.
Діметикон - емолент, захищає шкіру.
Трипептид - прискорює поверхневе оновлення шкіри та помітно розгладжує зморшки; підтримує оптимальний рівень зволоження шкіри та покращує її загальний вигляд.
Лецитин - відновлює бар'єрні функції шкіри, пом'якшує та тонізує. Особливо гарний компонент для зрілої шкіри.
Глікольова кислота - відлущує ороговілі клітини, зменшує зморшки та освітлює, або зменшує пігментні плями.

Всередині знаходиться вже сама баночка, яка стоїть на підставці і це виглядає дуже красиво 🥰

Баночка біленька, виконана з пластику. Оформлення аналогічне іншим доглядовим засобам бренду для обличчя. Відрізняються вони основними компонентами і кольорами смужок.

Всередині знаходиться захисна пластикова мембрана.

Аромат дуже ніжний, нагадує ромашку в поєднанні з якоюсь фруктовою нотою. Чимось навіть схожий на дитячі доглядові засоби. Я хочу собі крем для тіла з таким ароматом 😁

Колір білий. Текстура легка, але водночас така більш щільна.

Використання та дія після ⬇️
Мама наносить цей крем перед сном, одразу після вмивання та тонізації.

Крем доволі легко розподіляється, але в ньому помітно відчутна поживність.

Він добре зволожує, живить шкіру, пом'якшує та освіжає її, насичує корисними речовинами, робить її більш пружною та еластичною. Мама каже, що вона прям відчуває як її шкіра наповнюється необхідною кількістю вологи та починає відновлюватися, зменшуючи сухість та лущення. Також крем помітно вирівнює тон шкіри та не забиває пори. Моїй мамі дуже сподобався цей кремчик.

Моя мама залишилася задоволеною цими засобами, а це найголовніше, бо їй не так вже й легко догодити 😁

Я вважаю, що це дуже гарний бюджетний варіант доглядової косметики за шкірою обличчя. І робити мамам подарунки потрібно не тільки на якісь свята, а просто так 🫶🏻

Дякую всім за увагу 💕