Zhukovka 🌸

Набір для догляду за волоссям Joko Blend Silky Touch

Набір для догляду за волоссям Joko Blend Silky Touch

Привіт , моя люба читачка 🌸
Нещодавно отримала у подарунок набір для догляду за волоссям від Joko Blend і вже готова поділитись своїми враженнями 🩵

Набір приїхав до мене у коробочці , котра зберігає в собі шампунь і бальзам , які в свою чергу мило закутані у бавовняний,якісний мішечок 💭 Насолода починається з самого розпакування 🎁

Набір для догляду за волоссям Joko Blend Silky Touch

Шампунь зберігається у пластиковій білій тубі з чорною диск-топ кришечкою. Дизайн мінімалістичний, притаманний бренду і мною впізнаваний!) Попереду можна ознайомитись особливостями данного шампуню : не містить сульфатів і парабенів , виготовлений на основі натуральних екстрактів .

Зі зворотного боку вказана вся докладна та необхідна інформація для покупця українською та англійською мовами:

🩵спосіб використання;
🩵 запобіжні заходи;
🩵повний склад;
🩵 терміни придатності;
🩵контактні дані виробника;
🩵обсяг та дата виготовлення;

Консистенція шампуню гелеобразна , прозора і в міру густа . Не дивлячись на те, що це безсульфатний шампунь, піниться від досить добре, за рахунок чого гарно промиває шкіру голови.0

Запах дуже приємний , не різкий . Це поєднання косметичного аромату з нотками кокосу і чогось циьрусового. Під час миття огортає легкими обіймами , а опісля на волоссі майже не відчувається 🥥

Бальзам представлений в матовій білій тубі об'ємом 250мл . Дизайном повторює шампунь , але у бальзаму помпа-носик, що є найкращим рішенням для даного продукту.
На лицевій стороні можна познайомитись з активними компонентами, які містяться у складі. Це мигдаль , скваланти, олія авокадо 🥑

Консистенція бальзаму досить густа, кремова, косметично-білого кольору 🤍
На свою довжину 70см я використовую приблизно 5-7 натисків.

Аромат ніжний і приємний , подібний до шампуню, але більш кремовий 🌸. Мені дуже подобається віддушка у всієї продукції бренду 🌸

Враження неочікувані ) Адже я реально не очікувала побачити дію від натурального бальзаму , але вона відчувається вже з першої хвилини після нанесення . Волосся гладке і пом'якшене . Запрошую до перегляду 😍

Хочу розпочати з того, що я не очікувала чогось надзвичайного , але була приємно вражена якістю обох засобів 🧴

Волосся після шампуню свіженьке і на наступний день , а бальзам має надзвичайну кондиціонуючу дію, яку можна сміливо порівняти з професійним доглядом . Повірте людині, яка має 70 см довжини 💇🏼‍♀️

За три хвилини після нанесення бальзаму я повністю прочесала вологе волосся гребінцем 😉 Чи не не показник якості ? Для мене - ТАК !

Після сушіння феном волоссячко легеньке і розсипається, а якщо ви хочете додати ще більше блиску і захистити його від гарячих температур, то раджу придивитись до ще одного набору про який я розповім згодом 🍓 До нього входить термозахист і флюїд 🙂 Чекаєш на огляд ?