Vikulyk

Нічний тест-драйв на вбитих губах

Нічний тест-драйв на вбитих губах

Губи сфотографовані пізно вночі, просто перед нанесенням маски. Вони дуже сухі, стягнуті і потріскані, на фото за відсутності вдалого освітлення не все так печально виглядає.

Нічний тест-драйв на вбитих губах

Зразу після нанесення отримала комфорт і легкість, оскільки це маска, то на губах її відчутно, але досить ніжно і ніяк не заважає. З губ відійшла загрубіла шкірка, тому стали помітні почервоніння, але шкіра почувається все одно значно краще і тріщинка посередині теж загоїлась. Доречі масочка огортає губи всю ніч і на ранок ще є невеличкі залишки цього косметичного засобу.

Губи загоїлись повністю, оскільки я зловживала матовими помадами і опаленням, то причина була суто косметологічна, коли наприклад мало води і вітамінів у моєму житті, то нажаль ніякі маски до кінця недопомагають.

Упаковка красива, плотний пластик, який нагадує скло, також був спонжик для набирання продукту, але такі речі в мене швидко губляться. Маленька упаковка виглядає не так добротно.

Мені подобається вибілючий ефект і красивий блиск, можна користуватись і вдень в плані бальзаму. Текстура легка, не жирна, зволоження і загоєння на висоті, взяла на знижках, тому користуюсь з задоволенням.