Hrystja_

На що здатний тонік з запахом свіжовижатого лимону?

На що здатний тонік з запахом свіжовижатого лимону?

Тут варто почати з самого бренду. Я вже маю пінку для вмивання з пробіотиками. І це дійсно дуже класний продукт. І після тривалого використання свою думку я не змінила.

Тож, коли шукала тонік, чомусь швидко закинула в кошик його. Вже потім, при отриманні додивилася, що він з вітаміном С.

Я люблю вітамін С, в мене шкіра ідеально на нього реагує і він дійсно працює. Але тонік з вітаміном С в мене вже був декілька місяців раніше від Thayer's. І він мені чомусь дуже сушив шкіру...одним словом, не сподобався.

І тут знову таке...

На що здатний тонік з запахом свіжовижатого лимону?

Запах в нього свіжовижатого лимону...сильний.

Тонік прозорий, не жовтий. Не липкий, ідеально швидко вбирається і не залишає плівки.

І тут я помітила, що він якось ніби зашліфовує шкіру...так ніжно, при цьому даючи їй зволоження.

Почала розбирати склад😅.

Це, по своїй суті, і є тонік-пілінг. Але мʼякий...саме тому нема пересушення. В ньому поєднаний вітамін С і кислоти. Сюди входять не агресивні кислоти АГК і БГК для освітлення шкіри. Також тут є яблуко, цитрусові, хміль, огірок, зелений чай, спіруліна, лаванда, ромашка і календула. Склад достойний.

Я думала, що тонік мені абсолютно не підійде, а він виявився ідеальним.

Використовувати потрібно 2 рази/день. Але зараз, коли сонце, я використовую ввечері.

Він швидко став моїм улюбленим, бо він дійсно класний👌