Sofiia_Ts

Тонер Isntree Chestnut BHA 2% Clear Liquid проти чорних цяток з саліциловою кислотою 2%

Тонер Isntree Chestnut BHA 2% Clear Liquid проти чорних цяток з саліциловою кислотою 2%

Я власниця комбінованої чутливої шкіри, будь-яке надмірне очищення чи застосування кислот дуже пагубно впливають на мою шкіру: це нові подразнення та порушення захисного барʼєру.

Проте яка б чутлива шкіра не була, присутність забитих пор нікуди не зникала. Найчастіше чорні цятки мене турбують на верхньою губою, носі, вилицях та вухах.

Тому, рішила все таки взяти тонік з саліциловою кислотою, але застосовувати 2-3 рази на тиждень локально ввечері після очищення шкіри.

Тонер Isntree Chestnut BHA 2% Clear Liquid проти чорних цяток з саліциловою кислотою 2%

Цей тонік я обирала більше через бюджет та наявність 2% саліцилки. Isntree ніколи мене не розчаровувало, тому взяла такий засіб.

Продукт упакований в крафтову коробочку, баночка має 100 ml, без дозатора. Найкраще використовувати ватний диск або безпосередньо руками (я використовувала ватні пафи).

Текстура водяниста, легка, без аромату. Поглинається швидко, не залишає ніяких слідів.

Ефект замітний уже на наступний ранок, особливо на верхній губі. Пори візуально менші та висвітлені.

Water, Butylene Glycol, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Salicylic Acid, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Sodium Hydroxide, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Allantoin.

База засобу це вода з безпечними розчинниками. Після присутнього активу 2% саліцилової кислоти, є екстракт каштану, гліцерин, екстракт солодки, різні види гіалуронової кислоти, алантоїн, AHA. Засіб дуже делікатний, навіть з наявністю 2% BHA.

Хто страждає від забитих пор, чорних цяток, цей засіб буде дуже корисним та ефективним. Достатньо мʼяка формула та заспокійливі компоненти зможуть підійти чутливій шкірі (але тут дуже обережно!). Більше рекомендую жирній та комбінованій шкірі, які мають таку проблему. Моя оцінка 8/10 (хотілось більш густішу текстуру та більшу кількість заспокійливих складників).

Користуєтесь засобами із саліциловою кислотою?