Hanna Domashenko

Добре, що це була мініатюрка | Etude House Baking Powder

Добре, що це була мініатюрка | Etude House Baking Powder

Мої пори виглядають жахливо! Вони розширені, шкіра зневоднена і ще й ці чорні цятки... То ж вирішила спробувати Baking Powder від Etude House. Виробник обіцяє глибоке очищення пор та їх звуження.

З серії Baking Powder у мене мінька скрабу та пінка для вмивання.

Ця серія на основі харчової соди. По ідеї, саме вона відповідає в цих засобах за очищення пор та освітлення чорних цяток.

Добре, що це була мініатюрка | Etude House Baking Powder
Добре, що це була мініатюрка | Etude House Baking Powder

Скраб має аромат соди та цитрусових. Він приємний, гарно очищує шкіру, дарує ефект шовковистості при дотику. Однак, візуально я не помітила будь-яких змін. Лише тактильно шкіра приємна на дотик. Такого трикутничка мені вистачило на 2 тижні використання.

Пінка так само має легенький аромат соби з цитрусовими. Вона містить абразивні часточки, що додатково відлущують ороговілі клітини. Пінка вимиває до скрипу буквально. Іноді здається, що вона досить сильно підсушує шкіру. Користувалася нею кожного дня у своїй вечірній рутині.

Після двох тижнів використання я не помітила жодного ефекту. В котрий раз запевнилася, що як же добре, коли у виробника є мініатюри, щоб зрозуміти, чи дієвим буде засіб саме для тебе.

Додаю фото "до" та "після". Мені ж не одній здається, що змін немає взагалі ніяких?.. Вибачте за такі фото, мені й самій страно на них дивитися😆

Може у вас є щось дієве для комбінованої шкіри обличчя, щоб зробити з неї "цукерочку"?)..