Anna Volkova

Гель для душу Byphasse

Гель для душу Byphasse

Перший раз спробувала гель для душу Byphasse Back To Basics взимку, коли шукала гарний зволожуючий засіб, тому що шкіра була дуже сухою. Після того як спробувала його, вже більше не можу дивитися на інші гелі!

Гель для душу Byphasse

Текстура

Гель має дуже м’яку текстуру. Він делікатно наноситься на шкіру, залишаючи її гладкою та зволоженою, це осолбиво важливо було для мене при пошуку гелю.

Аромат

Один із пунктів, на який я завжди звертаю увагу – це аромат. Я не люблю різкі аромати, тому цей гель для мене ідеальний. Аромат гелю ніжний, наче пудровий, ледь відчувається.

Aqua (Water) – основний інгредієнт, що забезпечує основу для гелю.

Sodium Laureth Sulfate – миючий засіб, що створює піну та очищує шкіру.

Cocamidopropyl Betaine – м’який поверхнево-активний компонент, який покращує піноутворення та зменшує подразнення.

Sodium Chloride – сіль, що стабілізує консистенцію продукту.

Propylene Glycol – зволожувач, який утримує вологу в шкірі.

Glycerin – натуральний зволожувач, що допомагає підтримувати гідратацію шкіри. Glyceryl Oleate – емульгатор, що зволожує та пом'якшує шкіру.

Sodium Benzoate – консервант, що захищає продукт від мікробів.

Citric Acid – регулятор pH, який запобігає подразненням.

Parfum (Fragrance) – ароматизатор, що додає продукту приємний запах.

Caramel – натуральний барвник.

Maltodextrin – стабілізатор, що покращує текстуру продукту.

Sodium Silicoaluminate – антиоксидант та антиспікаючий агент.

Склад гелю гарний, забезпечує ефективне очищення та зволоження шкіри!

Невеликий недолік

Єдиний недолік гелю - це те що він не дуже гарно піниться. Тому на жаль він швидко закінчується( Однак, це компенсується його зволожуючими властивостями та ніжною дією на шкіру, які роблять цей продукт вартий уваги.