Дарина🦉

Інтенсивна сироватка-концентрат проти гіперпігментації шкіри та для запобігання її повторній появі

Інтенсивна сироватка-концентрат проти гіперпігментації шкіри та для запобігання її повторній появі
�Інтенсивна сироватка-концентрат проти гіперпігментації шкіри та для запобігання її повторній появі

Як тільки з'явилась ця сироватка -La Roche Posay Mela B3 Serum вона одразу потрапила в список бажаного. Для багатьох вона стала головною зіркою! Тож покладала я на неї надію, саме більше мене турбують плями від пост акне та звісно є маленька пегмінація. Бо дійсно клінічні дослідження вражають, та і в загалі дуже багато відгіків гарних за цей бренд, та знаю особисто дівчат, яким дуже допомогають засоби від La Roche Posay .

Користувалась я нею майже місяц, тож розповідаю свої враження!

Маю дуже світлу, бліду шкіру, наразі комбінований тип, розширені пори, маленьки почервоніння та чорні цятки, плями від пост акне.

Дуже сподобалось пакування засобу. Міцний скляний флакон гарного фіолетового кольору. Упакована в картону коробку. Також була листівка, де виробник дає поради, щодо застосування. Об'єм 30 мл.

Зручний ковпачок зі скляною піпеткою, яка дуже зручно дозує засіб.

Інтенсивна сироватка-концентрат проти гіперпігментації шкіри та для запобігання її повторній появі
Інтенсивна сироватка-концентрат проти гіперпігментації шкіри та для запобігання її повторній появі

Текстура - для мене дуже приємна, гелево-силіконіста, середньої густоти. Колір - персиково-рожевий! Дуже легко розподіляється по шкірі. Доречі дуже економічна в застосуванні.

Аромат- дуже легкий, я відчуваю щось фруктове тільки при нанесенні, потім аромат зникає.

Склад:

AQUA / WATER / EAU • DIMETHICONE • NIACINAMIDE • GLYCERIN • PROPYLENE GLYCOL • POLYSILICONE-11 • SILICA • BIS-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 DIMETHICONE • CYSTOSEIRA TAMARISCIFOLIA EXTRACT • 2-MERCAPTONICOTINOYL GLYCINE • PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE • SODIUM HYALURONATE • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM THIOSULFATE • CARNOSINE • POLOXAMER 338 • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • CAPRYLOYL SALICYLIC ACID • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • XANTHAN GUM • PENTYLENE GLYCOL • OCTYLDODECANOL • RETINYL PALMITATE • TOCOPHEROL • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • PHENOXYETHANOL • CI 17200 / RED 33 • PARFUM / FRAGRANCE (CODE F.I.L.:N70037312/1).

Тут все і почалось!

Великий мінус для мене був колір, (але так і з іншими засобами, які не білого або не прозорого кольору), мою бліду шкіру фарбує все. Я після сироватки трохи персикового кольору (навіть коли закриваю її кремом).

Вона підкреслює всі мої недоліки, особливо чорні цятки.

І завжди відчуття, що обличчя "брудне", хочеться завжди її змити , сироватка до кінця не поглинається на моїй шкірі, і залишає відчуття плівки.

Може є якійсь інший спосіб нанесення, чи особливий засіб для закриття сироватки?! (Наносила як взазував виробник: "НАНОСИТИ 2-3 КРАПЛІ НА ОБЛИЧЧЯ, ШИЮ ТА ЗОНУ ДЕКОЛЬТЕ ВРАНЦІ ТА ВВЕЧЕРІ. Також протестовано на шкірі рук. Уникайте прямого контакту з очима.Підходить для всіх типів шкіри, навіть жирної. Можна застосовувати на чутливій шкірі обличчя")

Ніяких змін зовні, я не побачила (маю надію, що в середині щось працює).

Доречі респект бренду та подяка, за те, що він зробив таку круту акцію в аптеках (нажаль я на неї, не потрапила, бо мешкаю в маленькому місті, я так зрозуміла, що це діє не всюди), де можно зробити діагностіку шкіри та отримати засоби в міні форматі для знайомства! Це дуже круто, вважаю це повинне бути прикладом для іншіх брендів!

Висновок - я задоволена, що спробувала цю сироватку, бо дуже хотіла, але моїй шкірі дуже важко догодити та вона дуже проблемна, бо все індивудуально!

А стосунки з брендом продовжу, бо маю дуже багато бажанок, чого б хотіла спробувати!

Всім дякую🦉