Olena ✨

Зволожуючий крем-гель для душу Green Tea від Piel Cosmetics

Зволожуючий крем-гель для душу Green Tea від Piel Cosmetics

Чудовий набір від Piel Cosmetics "Velvet Green Tea" дає можливість гарно порелаксувати в душі, а потім насолоджуватись зволоженою шкірою. Сьогодні розповім про крем-гель з ароматом зеленого чаю 👇

Зволожуючий крем-гель для душу Green Tea від Piel Cosmetics

Пакування. Матова прозора туба з кришечкою фліп-топ. З двох сторін білі наклейки з назвою та інформацією про продукт. Є додатковий захист фольгованою мембраною. Зручно та нічого зайвого. Такий варіант мене подобається.

Об’єм 250 мл.

Цікавинки у складі:

🔹 Олія Моною де Таїті – комбінація гарденії таїтянської (тіаре) і кокосової олії, інтенсивно зволожує, прибирає сухість та лущення.

🔹 Гіалуронова кислота підвищує здатність шкіри утримувати вологу, попереджає сухість і зневоднення, покращує еластичність та пружність.

🔹 Наносрібло має антибактеріальну дію, заспокоює.

Крем-гель має приємну текстуру білого кольору, яка легко спінюється у ніжну піну. Гель економний і для якісного очищення шкіри потрібна невелика його кількість.

Аромат свіжий, квітковий, з легкими нотками зеленого чаю. Для мене він розслабляючий, тому цей гель подобається використовувати ввечері перед сном.

Чим зачарував крем-гель?

🔹 За відчуттями після використання шкіра зволожена та наче оксамитова, нема сухості чи стягнутості.

🔹 З задачею очищення шкіри гель також справляється на відмінно.

🔹 Релаксуючий аромат дарує відчуття спокою (для мене зараз це важливо).

🔹 А ще Piel Cosmetics – це український бренд 😊

P.S. А зранку я частіше використовую цей гель, щоб гарно збадьоритись: https://club.makeup.com.ua/post/38852/