Гала 💟 Ольга

GarnierBio Тонік з екстрактом чебрецю для комбінованої і жирної шкіри

GarnierBio Тонік з екстрактом чебрецю для комбінованої і жирної шкіри
GarnierBio Тонік з екстрактом чебрецю для комбінованої і жирної шкіри

Має стандарт Ecocert. Я на нього орієнтуюсь при виборі засобів і дуже спокійна при використанні. Сертифікат говорить про дбайливе ставлення до навколишного середовища при виготовленні косметики.

"ECOCERT - це орган по сертифікації і контролю органічних продуктів, створений у Франції в 1991 році. Працюючи в більш ніж 80 країнах, він став однією з найбільших організацій по сертифікації органічних продуктів в світі і одним з найвідоміших лейблів в галузі стандартизації натуральної косметики.

Щоб забезпечити екологічно чистий косметичний продукт, стандарт Ecocert встановлює, що інгредієнти отримані з поновлюваних ресурсів і зроблені з використанням екологічно безпечних процесів."

Також в засобі немає засобів, що викликають недовіру у мене (парабени, феноксіетанол, ПЕГ, Синтетичні парфуми і барвники).

Приємний тонік. Мені особисто не вистачило зволоження на комбіновану шкіру. Весною користувалась і не могла зрозуміти чи він працює, чи ні. Хоча то був період евакуації і я була в стресі, як і шкіра.
Приємний аромат, якщо ви любите лемонграс. Мені не подобається цей запах та липкість після використання, яка з часом проходить.