Mila__Mi

Справжній релакс з веганською формулою

Справжній релакс з веганською формулою
Справжній релакс з веганською формулою
Справжній релакс з веганською формулою

Обрати гарний гель для душу, який буде добре справляється зі своїми очишуючими функціями і при цьому не викликати сухості після душу, не так вже й легко ...

Але, я знайшла гель, який ну просто ідеальний по своїм властивостям, тому поспішаю поділитися своїми враженнями ⬇️

Гель представлений в пластиковій пляшці, об'ємом 250 мл.

На пляшечці є наліпка з усією необхідною інформацією про засіб, а саме: склад, опис та інша інформація про виробника.

Оформлення дуже приємне у цього бренду, мені подобається своєрідний мінімалізм та зображення рослинних компонентів (мою увагу це завжди привертає, я люблю таке ☺️).

Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Кокамідопропил бетаїн, Кокоїл ізетіонат натрію та Коко-глюкозид тартрат натрію - м'які очищувачі на основі кокосової олії.
Лаурил глюкозид - м'який очищувач на основі рослинних компонентів; піддається біологічному розкладанню - не спричиняє забруднення екосистеми.
Лаурат сахарози - пом'якшувач на основі рослинних компонентів.
Оливкова олія - містить в собі чималу кількість ненасичених жирних кислот; діє як антиоксидант та емолент (зволожує та пом'якшує шкіру).
Пантенол (провітамін В5) - загоює, зволожує та розгладжує.
Олія лаванди - має ароматерапевтичні властивості, розслабляє; діє як антисептик - зменшує запалення, почервоніння, подразнення та висипання.
Лимонна кислота - освітлює.
Левулінат натрію - пом'якшувач на основі рослинних компонентів.
Екстракт квітів шавлії - зволожує, тонізує, нормалізує роботу сальних залоз та знімає запалення; заспокоює шкіру та стимулює регенерацію шкіри та захищає шкіру.
Екстракт квітів ромашки - має протизапальну, загоювальну, антиалергічну дію.
Екстракт квітів липи - діє як антисептик, знімає запалення, захищає шкіру від УФ-променів, надає гладкості та пружності; зволожує та заспокоює шкіру.
Екстракт квітів диктамелії - допомагає уповільнити ріст мікроорганізмів на шкірі та протидіє розвитку мікробів; допомагає звузити пори.

Кришка формату фліп-топ, гарно відкривається і закривається, без зайвих зусиль. При цьому закривається надійно, можно спокійно брати гель з собою в дорогу, він точно ніде не проллється 👌🏻

Аромат. Ох, який тут по-справжньому розслабляючий аромат. В ньому я відчуваю м'який трав'яний збір, а саме солодкувату липу, ромашку, віддалено чую ноти лаванди та ще щось (не можу щоправда зрозуміти що саме).

Вдихаючи його через пляшку, мені хочеться скоріше прийняти з ним душ і лягти відпочивати.

Колір нагадує трав'яні відвари, в пляшці більш насичений, а при нанесенні на руку/мочалку він такий, напівпрозорий.

Консистенція рідка, бо гель не містить в собі загущувачів.

Піноутворення: при контакті з водою, завдяки своїй рідкій консистенції, гель доволі швидко утворює м'яку пінку.

Пінка, завдяки натуральним компонентам утворюється не рясна, але її цілком вистачає, аби добре очистити шкіру від накопичених за день забруднень.

Враження після використання:
🔹якісно, але дуже м'яко та делікатно очищує шкіру від різних накопичених за день забруднень
🔹розслабляє тіло і розум, після робочого дня
🔹зволожує та пом'якшує шкіру
🔹шкіра після використання дуже ніжна та шовковиста на дотик

Це дійсно той ідеальний гель для душу, який зібрав в собі стільки прекрасних властивостей.

🔹Має натуральний та повністю безпечний, веганський склад. До того ж не тестується на тваринах

🔹Очищує якісно та взагалі не сушить шкіру, а навпаки надає їй зволоження та пом'якшення, не потребуючи додаткового використання лосьйонів чи кремів. Після нього я дійсно забула про постійне використання кремів після душу.

🔹Надає м'яке розслаблення, завдяки ефірній олії лаванди та ароматерапію, завдяки натуральним трав'яним екстрактам у складі.

Гель для душу від Bioselect мені дуже сподобався, можу щиро радити його у якості м'якого, делікатного очищення та гарного, ароматного розслаблення тіла та розуму. Особливо раджу тим, у кого суха шкіра 💚