O’Ostah

Зволожувач-аромадифузор-нічник від Cecotec

Зволожувач-аромадифузор-нічник від Cecotec
Зволожувач-аромадифузор-нічник від Cecotec

Дифузор, свічка, саше, аромалампа, парфуми та звичайні освіжувачі повітря для дому, текстильні ароматизатори - я повернута на цих штуках і отримую надзвичайне задоволення, коли купую такі дрібнички для затишку оселі. Але тепер моє «ароматне» життя вийшло на новий рівень: у мене з‘явився справжній гаджет для ароматизації приміщення, який ще й турбується про мікроклімат.

Зволожувач-аромадифузор-нічник від Cecotec

Але зараз вона слугує мені просто антистресом, вмикаю перед сном. На сайті є декілька таких електричних аромадифузорів, але мого бренду не знайшла. Тож просто залишу посилання на аромадифузор-зволожуваж, схожий на мій: https://makeup.com.ua/ua/product/1077844/

✔️Об‘єм чаші - 150 мл

✔️Є таймер (4 варіанти вимкнення)

✔️Може працювати як нічник

✔️Кольорова підсвітка (можна обрати колір під настрій або налаштувати автоматичну зміну)

✔️У комплекті є мірний стакан із вузьким носиком для зручного додавання води

✔️Може використовуватись як для ароматизації, так і просто для зволоження повітря (без есенцій)

Для ароматизації я окремо купую ароматичні композиції. Також під час застуди крапаю ефірну олію чайного дерева.

Цей девайс вартує кожної копійки. Усього півгодини вистачає, щоб ароматизувати велику кімнату. Єдиний мінус - це живлення від електромережі, було б круто мати в комплекті usb-кабель.