Ірина 🦋

Тонік-стимулятор при втраті волосся з екстрактом розмарину

Тонік-стимулятор при втраті волосся з екстрактом розмарину

Купувала цей тонік кілька разів для профілактики випадання волосся у весняний період, коли волосся починало випадати більше, ніж звичайно. Також у чоловіка було випадання волосся, на ньому теж використовувала 💇‍♀️

Засіб збагачений цінними природними компонентами – він містить цілющий екстракт розмарину, натуральну витяжку з листя хрону та унікальний екстракт очитування пурпурового 🌿. Розмарин живить і зміцнює волосяні цибулини, активізуючи цим зростання волосся. Тонік нормалізує жировий баланс шкіри голови і сприятливо впливає на структуру нашого волосся, попереджаючи їх ламкість і випадання. Поєднуючись з натуральними ефірними оліями та гармонійно взаємодіючи, цілющі компоненти препарату тонізують шкіру голови та зміцнюють волосся, надаючи їм здорового сяючого вигляду

Для мене дуже не зручний скляний флакон та дозатор у цьому засобі , дозувати потрібну кількість і наносити на КОРНІ волосся, дуже не зручнотому, тому завжди переливаю у флакончики від інших тоників для волосся 🧴

Він рідкий як вода, має травʼянисто-лікарський аромат, як у більшості таких засобів, злегка холодить ❄️ шкіру після нанесення, не пече.

Тонік наношу на чисте волосся і масажую шкіру голови кілька хвилин. Зазвичай робила це раз на 2-3 дні після миття голови, іноді кожен день, навіть якщо голову цього дня не мила. Засіб волосся на жирніть і не бруднить, але так само і голову з ним не стала мити рідше. Лупи, сверблячки або ще якихось негативних наслідків тонік не викликав. У чоловіка проблема випадіння волосся була більш виражена на відміну від мене, тому він весь час застосовує такі засоби для волосся, періодично їх змінюючи для профілактики

Коли раніше використовувала цей тонік, 1 флакона було мало, купувала кілька і використовувала їх поспіль, але результат був, волосопад припинився, але у мене була сезонна проблема, зазвичай навесні у мене волосся випадає у більшій кількості ☹️

Але якщо у вас справді серйозна та постійна проблема, то з нею краще звернутися до трихолога 👩‍⚕️ та здати всі необхідні аналізи 💉, можливо проблему потрібно лікувати не лише зовні, а й зсередини 💊!

Усім гарного волосся 🫶

А які засоби від випадання волосся можете порадити ви?

Про мої інші улюблені засоби для волосся https://club.makeup.com.ua/post/33208/

Мої інші засоби Weleda https://club.makeup.com.ua/post/32550/

Тонік-стимулятор при втраті волосся з екстрактом розмарину
Тонік-стимулятор при втраті волосся з екстрактом розмарину

Використовували не все одразу, тут засоби за кілька років, іноді було вирадіння сезоне, іноді від стресу

Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Scalp Pack For Hair-Loss,

La'dor Dermatical Scalp Tonic,

Placen Formula Lanier Classic,

Placen Formula Tonic Hair And Scalp Lotion,

Vichy Dercos Densi-Solutions Hair Mass Recreator Concentrate,

Vichy Dercos Energy+ Stimulating Shampoo,

MinoX Shampoo,

цей шампунь Orising CalmOrising та комплекс вітаминів Oxford Biolabs TRX2 рекомендував трихолог (купувала на makeup, тому що у лікаря на ці засоби ціни були значно вищими)

Doppelherz System Kollagen Beauty

MST Fish Collagen Peptides Verisol