Vikulyk

Ідеальний сірий олівець для smokey

Ідеальний сірий олівець для smokey

Герой посту має саме такий відтінок, що я шукала, бо знайти ідеальний сірий-ще той квест.

Якщо він дуже світлий, то нагадує продавщицю з 90-их, якщо надто темний, то придає дуже грубого вигляду рисам обличчя, а тут, як на мене з відтінком все ідеально.

Присутні мілкі блискітки, які помітні більше при яскравому сонці, а взагальному образі-це практично матовий сірий.

В самому низу покажу фото макіяжів за допомогою сірого олівчика Karaja.

Ідеальний сірий олівець для smokey

Олівець досить м'який і гарно тушується, повіко не жує.

На повіко лягає легко і однорідно, а пігментація доволі хороша. В мене відчуття, що він наче зливається зі шкірою, настільки мені подобається збалансований відтінок і відмінна тушовка.

Стержень досить цікавий, нагадує принт гусячої лапки, таких ще в мене не було, тож досить оригінально.

Сам олівчик виконаний в мінімалістичному дизайні і має сріблястий ковпачок.

Він не викликав роздратування очей чи алергічної реакції.

На фото нанесла сірий олівець на нижню і верхню повіку, також зробила стрілку чорним олівцем і посередині додала золотистий блік для контрасту.

Олівчик нанесений без бази, я його не прикріпляла тінями, окрім золотистого бліку в центрі верхньої повіки, але лежить досить круто, крім того камера його любить.

Це каял, олівець не гелевий, проте стійкість добра.

Висновок. Гарний олівець, хорошої якості, з якими дуже легко можна зробити трендові сірі смокі❤️