Ta_nyaaaaaaa

Альгінатні маски Joko Blend | Порівнюю дві

Альгінатні маски Joko Blend | Порівнюю дві
Альгінатні маски Joko Blend | Порівнюю дві
Альгінатні маски Joko Blend | Порівнюю дві
Альгінатні маски Joko Blend | Порівнюю дві
Альгінатні маски Joko Blend | Порівнюю дві

Нагадую, що огляд на зволожуючу маску у мене вже був - https://club.makeup.com.ua/post/34711/

Від неї я залишилася у захваті і тут же закохалася в альгінатні маски Joko Blend: продовжувала купувати собі, а також на подарунок.

Однак із заспокійливою альгінатних маскою бренду знайомлюся вперше, тому мені цікаво все-таки порівняти їх.

Наразі маю шикарний набір масок, який підійде як для особистого використання, так і на подарунок. Ця чаша з шпателем, що були у наборі, мега-зручні, тепер без них не обходжусь!

Альгінатні маски Joko Blend | Порівнюю дві
Альгінатні маски Joko Blend | Порівнюю дві

По дизайну, об‘єму та інструкції з використання все однаково. Ціна так само в діапазоні 50-65 грн.

Повторюся, що альгінатки Джоко вважаю найкращими серед усіх, що пробувала за 8 років з початку знайомства з таким форматом масок.

Заспокійлива маска ідеально підходить усім типам шкіри, а особливо чутливій, сухій та подразненій.

Активні компоненти: алое вера, вітамін а, вітамін е, зелений чай, камелія

Натомість зволожуюча маска більше відповідає за зволоження та пом’якшення. Активні компоненти: вітамін а, вітамін е, гіалуронова кислота, ромашка

Консистенція в обох масок у сухому вигляді однакова - порошок однорідної текстури.

Зволожуюча маска має блакитний пастельний відтінок, а заспокійлива - приємний м‘ятний, теж пастельний відтінок.

Аромат зволожуючої маски звичайний косметичний, доволі приємний.

А запах заспокійливої маски мені сподобався ще більше. Він має косметичний, солодкуватий аромат з трав‘янистими нотками алое.

Люблю використовувати пакетик 20 грам на 1 раз - товстим шаром на обличчя або на обличчя + шию.

Додаю 50 грам теплої води і швиденько замішую.

Заспокійлива маска відразу відчувається більш щільною і тугою, з такою ж кількістю доданої води.

Зволожуюча була більш рідкою, також трапилося декілька грудочок.

Однак відмічу, що заспокійливу маску замінувала у мисочці з набору тим же шпателем. Виявилося набагато зручніше, ніж іншими підручними знаряддями. Тому дуже рекомендую їх!)

Під маску я розпилюю тонік та наношу заспокійливу сироватку.

Наношу маску шпателем, займаю горизонтальне положення і відпочиваю близько 25-30 хвилин.

Обидві масочки дають легкий холодок і приємні відчуття.

Заспокійлива маска: ідеально освіжає, гарно зволожує, заспокоює шкіру, знімаючи подразнення та почервоніння, вирівнює тон шкіри, робить її більш гладкою. Також почервоніння навколо активних висипань (і самі прищики) стали менш помітними. Помітила і легке зняття набряків.

Отже, знову ж таки, ефект миттєвий і він не може не тішити.

Зволожувача маска: шикарно і глибоко зволожує, миттєво підтягує іі, робить більш пружною, гладкою і сяючою. Тон шкіри загалом виглядає максимально рівномірним після неї.

Хочу відмітити спільну рису, що ефект від масок Joko Blend доволі довготривалий. І як для одноразових масок - це шикарний результат 🔥

Тепер стосовно питання яка маска все-таки сподобалась найбільше.

Насправді складно відповісти. Я б їх обирала в залежності від потреб і запитів шкіри.

Останнім часом моя шкіра стала гіперчутлива і більше я потребую заспокоєння, усунення почервонінь та подразнень, відновлення.

Тому найближчим надавала б перевагу заспокійливій масці з екстрактом зеленого чаю та алое.

Буває, коли хочу додаткового глибокого зволоження, неймовірно красивого сяяння для шкіри. У такому випадку оберу зволожуючу маску з гіалуроновою кислотою. Вона найкраща серед зволожуючих взагалі.

Насправді з альгінатними масками Joko Blend я більше не хвилююся, що не встигну нанести її висихання ще у мисочці для замішування. Адже щоразу їх маски наносяться дуже вдало. А ефект тішить око і шкіру 🥰

Якщо ви досі не пробували альгінатні маски (і обов’язково гідрогелеві!!!) від Joko Blend, то я щиро раджу чимшвидше виправити ситуацію.

А трохи згодом розповім про справжні скарби бренду, у які закохалась з першого використання. Та ще одного формату маску, з якою знайомитимуся вперше.