wowmom

Нарешті дочекалася цю олійку на Мейкапі, і закохалася в неї з першого використання

Нарешті дочекалася цю олійку на Мейкапі, і закохалася в неї з першого використання
Нарешті дочекалася цю олійку на Мейкапі, і закохалася в неї з першого використання

Привіт, красуні!

О, як же я давно хотіла спробувати олійку для губ O'Bays Ultra-Tinted Lip Oil, тому що, після оглядів наших дівчат, її просто розмели, як гарячі пиріжки.

Довго я себе сварила за те, що не купила її одразу, як побачила цю красу на сайті, але вже що є, то є.

Проте нарешті олійка знову з'явилася на Мейкапі, і, сподіваюсь, цього разу її вистачить всім.

Нарешті дочекалася цю олійку на Мейкапі, і закохалася в неї з першого використання

Перше, що хочеться відзначити - це неймовірний дизайн! Флакончик зроблений із якісного чорного пластику, а сама олійка має в своєму складі дуже красиві різнокольорові блискітки! Єдине, шкода, що на губах вони не дуже помітні, але в упаковці вони виглядають, наче зоряне небо!

Олійка має зручний аплікатор, величенького розміру, та просто фантастичний солодкий аромат смородинового варення! Як же вона пахне!

Знаю, що для деяких дівчат - запах занадто приторний, проте мені віддушка дійсно в кайф.

Незважаючи на такий смачний аромат, ніякого присмаку на губах олійка не залишає, за що окремий великий респект.

O'Bays Ultra-Tinted Lip Oil випускається лише в одному віддінку - Black currant.

Об'єм - 5 мл, що достатньо для того, щоб як слід оцінити засіб, і він не встиг набриднути.

Коли наносиш олійку, вона просто моментально тінтує, надаючи губам соковитий віддінок фуксії. Якщо вам подобається ніжний, напівпрозорий ефект, як від звичайного блиску, то краще пройти повз цієї олійки, бо вона дуже яскрава, і майже повністю перекриває рідний пігмент губ.

Мені дуже подобається, як вона виглядає в загальному образі, особливо з мінімальним макіяжем очей. Впевнена, що це буде мій улюблений варіант швидкого мейку цього літа.

Треба зазначити, що блиск на губах тримається приблизно 2-3 години, а сам тінт залишиться з вами з ранку до вечора.

І ще один важливий момент: коли на губах залишається просто тінт, є відчуття, ніби шкіра надто сильно сохне. Це класична ситуація з будь-якими тінтами, які я знаю. Вирішити цю проблему можна, якщо просто зверху нанести звичайний прозорий бальзам, або поновивши саму олійку (тоді і пігмент буде яскравіший).

Отже, мої красуні, якщо вам подобається яскравий віддінок фуксії, і ви хочете дійсно якісний стильний стійкий блиск з тінтованим ефектом, хапайте O'Bays Ultra-Tinted Lip Oil, і не думайте.

Дякую за увагу 😘