Чорна Юлія ❤

Набір для завивки волосся

Набір для завивки волосся

Привіт усім! Ну що, настав і мій час робити кучері))

Давно задивлялась на цей монобігудь, у дописах дівчат і ось нарешті вирішила спробувати ! Придбала Taptap , бо сподобався колір, наявність 2х рининок , та крабика, та відсутність негативних відгуків ) . Єдине що, на фото є мішечок для зберігання, а в наборі його не було (хоча в описі ніде і не сказано, що він має бути). У коробці є інструкція як з ним упоратись - це добре) Волосся в мене пряме, але не слухняне, зазвичай зробити з мим те , що мені хочеться не так то і просто)

Тож почала я одразу після миття голови, на просушене рушником волосся (а треба було все таки підсушити феном спочатку, але це я вже зрозуміла потім як збагнула , що сохнути все буде довго) Розділила волосся навпіл, змастила трохи Olaplex № 6 (про Olaplex згодом буде допис, як раз тестую покупки) , закріпила цю сосиску на голові і почала накручувати пасма. Що, хочу сказати , дивитися як це вправно роблять на відео і крутити самій це кардинально різні речі 😂 Не знаю на скільки воно там правельно накрутилось, іноді мені здавалось, що я зараз зав'яжу вузол і потім це не розпутаю 😂 короче тренуватись мені і тренуватись ). Закрутила і пішла чекати результат. Сама констурукція зручна , бігудь достатньо м'який, думаю аби довелося з ним спати, то це не було б проблемою. Резинки тримали мої хвостики, матеріал приємний і хороший - волосся саме не сповзало. Зрозумівши, що мокре волосся ще буде сохнути до 2го пришестя, я трохи пришвидшила процесс феном ) На виході маю досить прикольний результат ! Декілька пасм не досохли і відповідно недонакрутились, але то вже не провина бігудя як то кажуть. У цілому прикольна штука - рекомендасьйон! А я піду тренуватись з ним ще)

Пишіть, хто вже його спробував - як він вам ?

Набір для завивки волосся
Набір для завивки волосся
Набір для завивки волосся
Набір для завивки волосся
Набір для завивки волосся
Набір для завивки волосся
Набір для завивки волосся
Набір для завивки волосся
Набір для завивки волосся
Набір для завивки волосся