Alina_Demchenko

Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!

Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!
Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!
Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!
Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!
Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!

Lirene Oh, Just Peachy! з'явився в мене наприкінці осені і з тим що користуюсь ним НЕ НА РЕГУЛЯРНІЙ ОСНОВІ - його залишилось зовсім трошки. Об'єм данного продукту 145мл. Пакування піддається перероботці, є зручна помпа ( потім можна помити флакон і щось туди налити). Яскравий дизайнодразу привертає увагу.

Міцелярний гель має яскравий, приємний аромат, чимось нагадуючий персиковий мус чи щось подібне. Текстура рідка, середньої щільності, одразу відчувається така ковзаюча текстура ( як мильна вода). Продукт легко розподіляється по обличчю, практично не милиться, але наче - збільшується в об'ємі. Побачити піни - тут неможливо. Лише під час змивання, щось буде ледь милитись. Але повірте - так воно і треба.

Я використовую міцелярний гель для змиття легкого макіяжу ( рум'яна, губи, очі) та після використання гідрофільної олії, що б прибрати залишки косметики і авжеж змити залишки самої олії.

Гель ніжно прибирає забруднення, не пересушуючи шкіру. Він прибирає навіть водостійкі і стійкі продукти. Після того як змити міцелярний гель не відчувається стягнутість, або сухість. Відчуття скрипу теж не притаманно данному продукту.

Шкіра ніжна, приємна на дотик і гарно очищенна.

Повірте, я теж спочатку думала що його недостатньо. Але те як він справляється з багатьма стійкими продуктами, які не змити водою, звичайною пінком/гелем а лише міцелярною водою чи гідрофільною олією - в мене відпали будь які питання.

Знизу ви можете побачити мікс свотчів на моїй руці. Там є і гелеві олівці LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner , і Maybelline New York Tattoo Liner, і NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick , і багато інших продуктів. Все це - змивається цим засобом. Певна річ, що доволі яскраві неонові пігменти - тінтують шкіру і це проблема не гелю, а самого продукту ( тінт від деяких продуктів залишається як від міцелярної води, так і від різноманітних гідрофільних засобів).

Майже будь яка туш - для цього міцелярного геля не проблема. Авжеж, він трошки дає слабину перед Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick та Maybelline SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick, але інші продукти легко піддаються діє цього міцелярного гелю.

Міцелярний гель не викликав в мене а ні подразнень, а ні алергічних реакцій. Камедонів, чорних цяток чи прищів після використання - не виявленно. Надалі хочу спробувати інші міцелярні гелі від бренду, бо думаю що в них буде плюс мінус однакова дія.

Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!
Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!
Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!
Важливий етап мого демакіяжу: міцелярний гель Lirene Oh, Just Peachy!