Ta_nyaaaaaaa

Кокосово-ванільне блаженство для твого тіла | ч. 1

Кокосово-ванільне блаженство для твого тіла | ч. 1
Кокосово-ванільне блаженство для твого тіла | ч. 1

Дівчаатаааа!) Маю для вас аж два скарби серед засобів для тіла, які мають одноіменний аромат.

Сьогодні розповім про пінний цукровий скраб Coconut&Vanilla від Tink. Наступний допис буде про їх крем-суфле для тіла.

Кокосово-ван�ільне блаженство для твого тіла | ч. 1

Цукровий вид скрабів - мій улюблений. Таким і є новинка від Tink.

Знаходиться продукт у стандартній пластиковій баночці. Наліпки у блакитно-зелених тонах із зображенням кокосу.

Об‘єм скрабу 330 грам, що є доволі немало.

Ціна 168 грн.

Аромат неймовірно приємний. Це насичений кокос з ваніллю, що в сукупності пахнуть цукерками. Так смачно 🤤 Однозначно це аромат чогось кондитерського, тих же рафаелок, кокосового тортика чи печива. Також відчуваю аромат кокосу саме як горіха 🌰

Цей аромат заповнює весь простір ванної кімнати під час скрабувальних процедур.

Наразі це один з найбільш вдалих (!!і смачнющих) кокосиків серед продуктів для тіла, які мені зустрічалися.

Скраб цукровий, у ньому дуже багато кристалів. На дотик доволі щільний і густий, не тече.

🤌🏻 шикарно піниться при нанесенні, перетворюючись у молочко.

Кристали цукру не відразу тануть від теплої води, що дає змогу гарно проскрабувати усі ділянки.

Насправді це мій перший скраб, який настільки круто піниться та збільшується в об‘ємі при нанесенні 🫧

Він не царапає шкіру, а робить легенький масаж, завдяки чому делікатно відлущує.

Після використання шкіра шовковиста, м‘якесенька, гладка. Зовнішньо виглядає більш однорідною та підтягнутою.

При витримці на тілі як маски, шкіра виглядає і відчувається ще приємніше.

Легкий аромат залишається на шкірі і після використання, що є додатковим плюсом. Шкода лише, що ненадовго)

Окрім цього, шкіра зовсім не пересушена, а навпаки зволожена. Скраб ідеально підійшов чутливій шкірі.

Я надивилася асортимент (манго, авокадо, гуава) і хочу спробувати ще нові скраби після цього 😍

А далі розповім про мега-ароматне суфле для тіла з ароматом кокосу та ванілі. Безумовно, це круті новинки у Tink. Поціновувачам кокосу присвячую 🤭